441 - 460 av 487
1...22232425 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 20 september 1997

Klubbad för
Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 PORSLINSFIGUR, Kungl. dansk, 1 GLASVAS , LH Kosta

1 300 kr

Utrop: 1 000 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

2 STAKAR

1 500 kr

Utrop: 1 000 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 GLASSKÅL, Flygfors

Utrop: 1 000 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 RING, vikt 5,0g

Utrop: 400 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 ARMBANDSUR, Certina Automatic

Utrop: 350 kr

Pantvaror Övrigt

5 OBJEKTIV,21mm, 50mm, 85mm, 180mm, 35-70mm, alla Olympus, i etuier, med väska

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

2 TAVLOR , F.Lindström, akvarell 14x21 cm

Utrop: 1 200 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 KEDJA, 1 BERLOCK, 1 RING, 1 ÖRHÄNGE, stopp saknas, vikt 4,6g

275 kr

Utrop: 400 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 HALSSMYCKE, med äkta stenar, ca 0.50 ct, vikt 14,4g

Utrop: 3 500 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 ARMBAND, vikt 30,0g

Utrop: 2 400 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 ARMBANDSUR, Breitling Colt

Utrop: 6 500 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 LITOGRAFI, Olle Nyman , 87x225

Utrop: 1 000 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 KAMERA, I FODRAL, Minolta riva zoom

425 kr

Utrop: 500 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 FINGERBORG, 18K, sk, vikt 3,5g

550 kr

Utrop: 300 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 RING, med äkta stenar

6 900 kr

Utrop: 7 000 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 ARMBANDSUR, Alessi

750 kr

Utrop: 1 000 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 RING 18K, 2 RINGAR 14K 1 PAR ÖRHÄNGEN, vikt 11,5g

Utrop: 700 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 GLASSKULPTUR, B.Vallien

Utrop: 1 200 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 GLASSKULPTUR, B. Vallien

Utrop: 1 200 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 KAMERAHUS, Leicaflex SL, med objektiv, Leitz

2 100 kr

Utrop: 3 500 kr