161 - 180 av 610
1...8910...31 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 juli 2007

Klubbad för

Serv.bestick, 2st silver 13,2cm 20,5cm

325 kr

Utrop: 175 kr

Ljusstake, silver br 474,2g 17,5cm

800 kr

Utrop: 425 kr

Ljusstake, silver br 460,2g 17,5cm ngt skadad

650 kr

Utrop: 425 kr

Halskedja, silver 46cm 50,1g

300 kr

Utrop: 250 kr

Parti silver, skadat 14,3g

175 kr

Utrop: 75 kr

Kaffeskedar, 8st 12,5cm modell Haga

275 kr

Utrop: 300 kr

Gaffel, 18,7cm Sked 18,5cm Bordsbestick modell Gammel Fransk

200 kr

Utrop: 175 kr

Kaffekanna, silver 27cm ca 776g

Utrop: 2 300 kr

Sockerskål, ca 14cm Gräddkanna ca9cm ca 552g

Utrop: 2 000 kr

Damur, Certina stål/doublé 16cm quartz

750 kr

Utrop: 850 kr

Herrur, Axent quartz 21cm

275 kr

Utrop: 250 kr

Fickur, en boett 18K med nyckel i ask /går ej

1 200 kr

Utrop: 425 kr

Damur, Tissot PR100 quartz 16cm

1 000 kr

Utrop: 425 kr

Herrur, Certina 18K utan armband skadad

950 kr

Utrop: 850 kr

Fickur, Engström med två boetter 14K graverad

1 800 kr

Utrop: 700 kr

Herrur, Certina 18K med läderarmband går ej

850 kr

Utrop: 850 kr

Väggpendyl, förgylld ngt skadad med pendel utan nyckel (Ej funktionsgaranti)

Utrop: 550 kr

Herrur, Omega Seamaster Quartz 21cm -04 med cert i box

7 500 kr

Utrop: 8 600 kr

Herrur, Omega Seamaster Professional Planet Ocean 18cm -06 med cert i box

Utrop: 19 600 kr

Fiol, med stötskador på kroppen samt saknar en sträng samt sliten på halsen med stråke i hårt fodral

850 kr

Utrop: 400 kr