401 - 420 av 610
1...202122...31 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 juli 2007

Klubbad för

Figurin, Hummel Pojke och fågel, lagning

200 kr

Utrop: 100 kr

Figurin, Hummel Sotarpojk

400 kr

Utrop: 150 kr

Figurin , Hummel Flicka

300 kr

Utrop: 150 kr

Figurin, Hummel Flicka som städar

300 kr

Utrop: 150 kr

Servisdelar, Bing & Gröndal, 3 Koppar, 1 fat, 1 assiett, 2 Skålar (en trasig) Blå Måsen, 1:a och 2:a sortering

325 kr

Utrop: 250 kr

Halskedja, Venezia 50cm, Kors 18K 5,0 g

550 kr

Utrop: 650 kr

Ring, slät graverad 18K 1,9 g

Utrop: 225 kr

Servisdelar, Bing och Gröndal 10 Koppar med fat, 10 Assietter, Blå Måsen

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Hänge, med stenar, Ring defekt, Udda örhänge 18K, 27,2 g

Utrop: 2 700 kr

Parti guld, defekt 21K Ring, defekt, 1 Par örhängen defekt 14K 4,3 g

Utrop: 350 kr

Servisdelar, Bing & Gröndal Kaffekanna med lock, Sockerskål, Snipa med nagg

1 000 kr

Utrop: 1 000 kr

Servisdelar, Bing och Gröndal Ljusstake, Fat rektangulärt, 4 Askfat, Tandpetshållare, Vas

650 kr

Utrop: 1 000 kr

2 Armringar, 14K 31,4 g

2 200 kr

Utrop: 2 600 kr

2 Halskedjor, Bismarck doserade 44cm, 2 Armband 18cm, 19cm 14K 61,1 g

Utrop: 4 900 kr

Armband, Pansar 19cm, 14K 73,3 g

Utrop: 5 900 kr

Halskedja, Korridor doserad 40cm, Armband Korridor 19cm, 14K 61,6 g

Utrop: 5 000 kr

3 Ringar, med stenar Ø16 1/2, 16 3/4, 18, 14K 23,6 g

Utrop: 1 900 kr

Halskedja, Köning vitguld 18K 171,0 g

Utrop: 24 000 kr

Armband, med stenar 22cm, 18K 90,0 g

Utrop: 11 000 kr

3 Ringar, graverade 18K 14,7 g

Utrop: 1 600 kr