281 - 300 av 733
1...141516...37 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 juni 2007

Klubbad för

Ring, i vitguld med 2 diamanter tot 0,32ct enligt gravyr Ø 17 1/2 18K (nagg på rondisten på ena diamanten)

1 200 kr

Utrop: 1 300 kr

Armband, Ankar 22,5cm 18K 16,6g

Utrop: 2 100 kr

Armband, X-länk 19cm 18K 22,8g

Utrop: 2 900 kr

Ring, Slät ring tvåfärgad Ø 18 18K 4,8g

Utrop: 650 kr

Halskedja, Venezia 45cm med hänge Ett par örhängen med stenar 18K 4,0g

Utrop: 650 kr

Collier, tvåfärgad med stenar 45,5cm 18K 39,3g

Utrop: 5 000 kr

Halskedja, Bismarck doserad 48cm 18K 13,8g

Utrop: 1 800 kr

Halskedja, Venezia 49cm med hänge med lila sten & diamant ca 0,04ct 18K 9,5g

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Hängen, 4 Hängen 18K 3,8g

Utrop: 600 kr

Ring, med sten Ø 16 3/4 18K 7,3g

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Ringar, 2 Ringar (1 m sten) Ø 14 1/4-18 1/2 Ett örhänge skadat 18K 4,6g

Utrop: 600 kr

Armband, i silver med stenar 21cm Ring i silver med sten Ø 19

500 kr

Utrop: 250 kr

Ring, med pärla Ø 17 1/2 14K 6,6g

500 kr

Utrop: 600 kr

Klockarmband, X-länk med stav , 13,5cm små skador, (fästena devis tilltryckta) 18K 9,2g

Utrop: 1 100 kr

Halskedja, Venezia 43cm 18K 3,9g

Utrop: 500 kr

Parti guld, 18K skadat och graverat 18K 6,1g

Utrop: 700 kr

Ring, i vitguld med blå sten och 10 diamanter tot ca 0,20ct enligt gravyr Ø 16 18K 3,9g

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Hänge, Kors 18K 2,1g

300 kr

Utrop: 325 kr

Ring, Bismarck Ø 16 1/2 18K 1,8g

Utrop: 300 kr

Ring, tvåfärgad med sten Ø 16 3/4 18K 1,0g

200 kr

Utrop: 150 kr