Avslutad | Pant – Tisdag 26 juni 2007
Klubbad för
Ring, i vitguld med 2 diamanter tot 0,32ct enligt gravyr Ø 17 1/2 18K (nagg på rondisten på ena diamanten)
Klockarmband, X-länk med stav , 13,5cm små skador, (fästena devis tilltryckta) 18K 9,2g
Ring, i vitguld med blå sten och 10 diamanter tot ca 0,20ct enligt gravyr Ø 16 18K 3,9g