441 - 460 av 612
1...222324...31 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 juni 2007

Klubbad för

Ringar, graverade 18K 17,3g

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Örhängen, ett par minst 18K 1,2g

150 kr

Utrop: 175 kr

Örhängen, ett par minst 18K 1,3g

175 kr

Utrop: 225 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon, Nokia 7710 Imei:35502000453406 med laddare, USB kabel, headset, fodral samt manualer i kartong ej funktionsgaranti, telefon kod 00000

1 500 kr

Utrop: 50 kr

Ring, graverad 18K Ø 16 6,6g

Utrop: 700 kr

Armband, X-länk 18,5cm 18K 42,0g

4 200 kr

Utrop: 4 900 kr

Armring, trefärgad, öppningsbar, bucklig 9,9g

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Ring, vitguld, defekt, saknar sten 18K Ø16 1/4 3,2g

400 kr

Utrop: 350 kr

Ring, vitguld, defekt, saknar sten 18K Ø16 1,9g

175 kr

Utrop: 225 kr

Partiguld, trasigt 18K 2,9g

250 kr

Utrop: 300 kr

Örhängen, ett par vitguld med diamanter 2xca0,10ct 18K 1,2g

1 300 kr

Utrop: 950 kr

Klackring, med sten (skadad) 18K Ø17 1/4 5,5g

Utrop: 650 kr

Tacka, Boliden i Silver Nr:7938 0,9985Kg

2 400 kr

Utrop: 1 800 kr

Halskedja, Pansar 18K 44,5cm 6,4g

700 kr

Utrop: 850 kr

Damur, Rolex Datejust stål/guld med diamantindex, automatisk, safirglas (nagg i glaset), samt Oysterlänk i stål/guld Ref:79163 Snr:PP981384

Utrop: 29 000 kr

Herrur, Breitling Chronomat 18K kronograf med pärlemo urtavla (i behov av rengöring), automatisk, safirglas, ringen lös, refnr: K13047X snr: 1 4570 samt UTC 18K quartz ref: K61072 Snr:0109 med läderband samt viklås 18K med värderingsintyg från Kaplans

Utrop: 69 000 kr

Pantvaror Glas, porslin

Figurin, Rörstrand,huvud lossnat,skadad, krackelerad, ca 20cm

Utrop: 250 kr

Pantvaror Glas, porslin

Figurin, Royal Copenhagen ca 17cm

950 kr

Utrop: 600 kr

Hänge, Krucifix, med stenar. 18K 16,1g.

2 100 kr

Utrop: 2 200 kr

Armring, Ø57mm, med stenar. 18K 43,0g.

4 700 kr

Utrop: 5 500 kr