Avslutad | Pant – Tisdag 12 juni 2007
Klubbad för
Skrin, i silver från 1922 bredd 23,5cm höjd 10cm djup 15,5cm bruttovikt 1885,8g, träplatta i locket löst
Herrur, Rolex Yachmaster i stål med platina ring automatsik safirglas samt oysterlänk i stål 18cm referensnr. 16622 serienr. D322224
Herrur, AMG by Sinn Cal ETA7750 automat skadat lås extra läderarmband extra viklås box
Elgitarr, Fender Telecaster (bytt till EMG mic) små skador på kroppen samt något lös vridkontakt i hårt fodral med ett defekt fäste
Akustisk, Gitarr Levin skadad hals skador på kroppen samt lagning i tygfodral