61 - 80 av 345
1...345...18 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 7 juli 2007

Klubbad för

LEIJONA, fickur, 52 mm, vitmetall, ankarur, skadad urtavla, ca 1930.

300 kr

Utrop: 350 kr

LEIJONA, fickur, 51 mm, vitmetall, ankarur, ca 1930.

475 kr

Utrop: 350 kr

LEIJONA, fickur, 55 mm, silver, ankarur, ca 1910.

475 kr

Utrop: 350 kr

SIRIUS, fickur, 50 mm, silver, ankarur, ca 1930.

325 kr

Utrop: 350 kr

CHARLES MAYER, Tramelan, fickur, 52 mm, silver, ankarur, skadad urtavla, gravyr, monogram, ca 1938.

375 kr

Utrop: 350 kr

HERA, fickur, 48 mm, silver, ankarur, ca 1940.

375 kr

Utrop: 350 kr

J. CALAME ROBERT, fickur, 53 mm, silver, ankarur, skadad urtavla, bucklor, ca 1930.

Utrop: 350 kr

LEIJONA, fickur, 51 mm, silver, ankarur, ca 1915.

Utrop: 350 kr

LEIJONA, fickur, 55 mm, silver, ankarur, ca 1915.

550 kr

Utrop: 350 kr

Klockor Eterna

ETERNA, Grand Prix, Cal 431, Serie nr. 2533732, fickur, 53 mm, silver, ankarur, skadad urtavla, bucklor, ca 1930.

600 kr

Utrop: 500 kr

OMEGA, fickur, 50 mm, Boett nr. 3105522, vitmetall, ankarur, skadad urtavla, defekt, skadad boett, urverk + urtavla ej signerade, ca 1907.

300 kr

Utrop: 350 kr

OMEGA, fickur, 47 mm, Cal 38,5L.T1, Serie nr. 8445732, Boett nr. 9246696, vitmetall, ankarur, skadad urtavla, defekt, bucklor, ca 1936.

325 kr

Utrop: 350 kr

ZENITH, fickur, 51 mm, Serie nr. 2107500, Ref nr. 9958, Boett nr. 3026382, silver, ankarur, skadad urtavla, defekt, ca 1917.

650 kr

Utrop: 450 kr

ZENITH, fickur, 53 mm, Serie nr. 2152732, Ref nr. 8368, Boett nr. 2993176, silver, ankarur, skadad urtavla, går ej, glas löst, ca 1920.

400 kr

Utrop: 450 kr

ZENITH, Extra Prima, fickur, 51 mm, Serie nr. 5410412, Boett nr. 9678662, silver, ankarur, monogram, ca 1965.

850 kr

Utrop: 600 kr

ZENITH, Extra Prima, fickur, 51 mm, Serie nr. 3586565, Boett nr. 3466515, silver, ankarur, monogram, ca 1935.

1 100 kr

Utrop: 600 kr

ZENITH, fickur, 53 mm, Serie nr. 2803248, Ref nr. 7523, Boett nr. 3239297, silver, ankarur, ca 1930.

950 kr

Utrop: 600 kr

ZENITH, fickur, 53 mm, Serie nr. 2443112, Ref nr. 387, Boett nr. 3359577, silver, ankarur, bucklor, ca 1925.

700 kr

Utrop: 600 kr

ZENITH, fickur, 51 mm, Serie nr. 2395189, Ref nr. 1681, Boett nr. 3167083, silver, ankarur, ej signerad urtavla, bucklor, gravyr, ca 1925.

Utrop: 600 kr

FICKUR, 48 mm, 14K guld, ankarur, skadad urtavla, defekt, ca 1910.

900 kr

Utrop: 950 kr