Avslutad | Pant – Torsdag 21 juni 2007
Klubbad för
Pantvaror Övrigt
Bok "Studier i den nordiska timmerbyggnadskonsten av Gerda Boethius" (sliten, sista sidan lös, bläck stämplad, egenhändig blyerts text)
Pantvaror Övrigt
Bok "Svensk byggnadskultur av Sigurd Erixon" (sliten, egenhändig blyerts text på första bladet)
Pantvaror Övrigt
Bok "Hantverketsbok träbyggnadskonst" (bruksskick, egenhändig blyerts text på första bladet)