Avslutad | Pant – Tisdag 29 maj 2007
Klubbad för
Elgitar, BC Rich Warlock Body art collection (kantstött på huvud) med Kartong
Gitarr, akustisk Morgan modell: W300CE-STBK (lackskador på kropp ) med mic samt mjukt fodral
Trombon, King 2103 3B (bortskavd färg, små bucklor på kropp finns) med hårt fodral
Pantvaror Elektronik
Dvd, bärbar Philips PET 700 (visar ingen bild, ingen funktionsgaranti) med strömkabel, manual, fjärrkontroll samt väska
Bild saknas
ARMBAND, 18K vitguld, 9 briljanter tot ca 0,27ct ca W/VS, längd 17 1/2 mm, vikt 11,0 g