541 - 553 av 553
1...262728 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 maj 2007

Klubbad för

Släta Ringar, Ø15 3/4, 16 3/4. 18K 4,3g.

550 kr

Utrop: 650 kr

Ring, Ø16 1/4, med sten. 18K 1,9g.

650 kr

Utrop: 300 kr

Hänge, Hjärta. 18K 0,7g.

100 kr

Utrop: 125 kr

Parti guld, (skadat, graverat). 18K 28,6g.

2 900 kr

Utrop: 3 400 kr

Herrur, Breitling Automatic, B10047, 8470 (trasig krona och en skadad raider), med rouelauxlänk.

4 300 kr

Utrop: 2 300 kr

Fickur, (småbucklor), en boett 18K.

700 kr

Utrop: 550 kr

Herrur, Omega manuell. 18K, med svart läderband.

2 400 kr

Utrop: 1 800 kr

Damur, Breitling, Callistino Midsize, Quartz, B52045 nr:18954 i stål/guld med box (skadad) och cert.

Utrop: 11 500 kr

Klarinett, Amati Kraslice (småskador) i hård väska.

700 kr

Utrop: 650 kr

Fiol, (lackskador) med stråke i slitet hårt fodral.

450 kr

Utrop: 350 kr

Altsaxofon, Yamaha YAS-275 nr 037300 i hårt fodral.

3 100 kr

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Digital Olympus D-540 Zoom, 3,2 M-pixles, med tillbehör (16Mb minneskort, laddare, laddningsbara batterier, datasladd och manual) i orginalkartong.

500 kr

Utrop: 425 kr

Kikarsikte, Leupold Vari -X IIc 3 X 9-50mm, nr 193854 E, med manual i orginalkartong.

2 100 kr

Utrop: 350 kr