Avslutad | Pant – Tisdag 15 maj 2007
Klubbad för
Silverbägare, med lock och handtag, Gravyr, höjd ca 17 cm, stämplad: AD.LFF Göteborg L8
Tesil stämplad GEWE Malmö U8, Sockerskål och snipa stämplad GEWE Malmö B9, Bricka stämlad GEWE Malmö D9, Sockertång norskstämplad
Väggpendyl, förgylld väggpendyl Västerås "tre rosor", skav och märken, ej funktionsgaranti
Herrur, Longines Dolce Vita Automatic, datum, stål med länk, ca 20 cm, ask box & certifikat -00, refnr:L5 657 4