361 - 380 av 640
1...181920...32 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 maj 2007

Klubbad för

Armlänk, 18K 18cm, trasig!!, 4,9g

Utrop: 600 kr

Halskedja, 18K Figaro 50cm, 12,5g

Utrop: 1 600 kr

Armlänk, 18K Pansar 19cm, 27g

Utrop: 3 500 kr

Armlänk, 18K Pansar 17cm, säkerhetskedja, 10,5g

Utrop: 1 400 kr

Armlänk, 18K 18cm, trasig!!, 11,5g

Utrop: 1 400 kr

Hänge, 18K vitguld, liten diamant, med svart snodd, 2,3g

375 kr

Utrop: 375 kr

Hänge, 18K vitguld liten diamant, med svart snodd, 3,6g

500 kr

Utrop: 600 kr

Hänge, 18K vitguld, svart sten, med svart snodd, 4g

525 kr

Utrop: 650 kr

Silverbägare, med lock och handtag, Gravyr, höjd ca 17 cm, stämplad: AD.LFF Göteborg L8

3 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Gallerskål i silver stämplad: JLH Stockholm C9, Såssnipa i silver importstämplad

600 kr

Utrop: 600 kr

Tesil stämplad GEWE Malmö U8, Sockerskål och snipa stämplad GEWE Malmö B9, Bricka stämlad GEWE Malmö D9, Sockertång norskstämplad

950 kr

Utrop: 850 kr

2 Pokaler, i silver varav 1 pokal trasig! höjd ca 18 cm, från Portugal

300 kr

Utrop: 300 kr

Koppar, 7 Kannor i koppar, krönta

750 kr

Utrop: 850 kr

Väggpendyl, förgylld väggpendyl Västerås "tre rosor", skav och märken, ej funktionsgaranti

1 400 kr

Utrop: 950 kr

Herrur, Tissot Quartz med läderband trasigt, ej funktionsgaranti

325 kr

Utrop: 250 kr

Ring 18K, stl 16¾

250 kr

Utrop: 250 kr

Herrur Omega Genéve 14K manuell, gravyr, länk 18K X-länk med stav, ca 20 cm

5 400 kr

Utrop: 4 600 kr

Herrur, Citizen Divers 200M med gummirem, repig, sliten! ej funktionsgaranti

350 kr

Utrop: 350 kr

Herrur, Longines Dolce Vita Automatic, datum, stål med länk, ca 20 cm, ask box & certifikat -00, refnr:L5 657 4

Utrop: 4 100 kr

Herrur Candino Chronograph Quartz, stål med länk ca 20 cm + extra länkbitar, box

Utrop: 950 kr