Avslutad | Pant – Tisdag 15 maj 2007
Herrur, Tissot Chronograph PRS200 quartz i stål med länk i stål 17cm något repig med extra länk och manual i box
Damur, D&G Time quartz i stål med stenar med länk i stål 16cm med extra länkar i box
Herrur, Certina Blue Ribbon automatisk i stål med plastglas (repigt) med länk 18K defekt i form 19cm bruttovikt 71,7g
Herrur, Certina i stål manuell med plastglas (repigt) med doublé länk defekt i form plus defekt lås
Damur, Charriol Colvmbvs quartz i stål med pärlemotavla safirglas och diamanter 12xca0,02ct med länk i stål 14cm
Elgitarr, Gibson Epiphone special model mindre repor samt stöt skador på kroppen samt tre lackskador på huvudet i mjukt fodral
Pantvaror Kamera
Digital kamera, Kodak Easy Share CX7530 med USB kabel minneskort (128mb) och manual i kartong (ej funktionsgaranti)
Pantvaror Elektronik
Mobiltelefon, Motorola Razr V3I Dolce&Gabbana med USB-Kabel och manualer i kartong
Pantvaror Elektronik
Bärbar, Dator Fujitsu Siemens Amilo Xi1546 med 1GB Ram processor 1,83GHz Hårddisk 150GB Grafikkort ATI Mobility Radeon X1800 med laddare manualer och backup skivor i väska