Avslutad | Pant – Tisdag 24 april 2007
Damur, Eterna 18K, manuell, safirglas, korridorlänk 18K 16cm, brv 30,3g. Sliten urtavla
Damur, Facit doublé, quartz, X-länksarmband 18K 16,5cm, brv 24,5g. Säkerhetskedja ej guld
Elgitarr, Samick (glapp i elektronik, ingen funktionsgaranti, stötskador på kropp, saknar 1st sträng) med mjukt fodral
Gitarr, Di giorgio model Signorina (spricka vid hals/kropp, stallet börjar lätta) n16 med kartong
Elgitarr, J&D (glapp i elektroniken, saknar 1st sträng, volymratt saknas) med mjukt fodral
Gitarr, Landola Master (stötskada på kropp, små repor på kropp) snr 372490 med mjukt fodral
Pantvaror Kamera
Kamera, Digitalkamera Pentax Optio WPi (saknar minneskort), laddare, batteri, manual, Usb-kabel, kartong