421 - 440 av 548
1...212223...28 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 april 2007

Klubbad för

Parti guld, (skadat, graverat). 18K 4,9g.

Utrop: 600 kr

Halskedja, 42cm. Flerfärgad 18K 3,5g.

Utrop: 475 kr

Halskedja,44,5cm, Venezia. 1 Hänge. 18K 3,1g.

Utrop: 425 kr

Ringar, 2 st (graverade). 18K 3,2g.

Utrop: 375 kr

Armband, 20cm, X-länk med stav (små skador). 18K 10,3g.

Utrop: 1 300 kr

Vristlänk, 28cm (småskador). 18K 2,4g..

Utrop: 300 kr

Örhängen, 1 par Bismarck. 18K 1,5g.

Utrop: 250 kr

Ring, Ø16 Bismarck (skadad). 2 Hängen. 18K 2,0g.

Utrop: 275 kr

Halskedja, Figaro, 52cm. Tvåfärgad 18K 201,9g.

Utrop: 24 500 kr

Herrur, Hamilton Automatic i stål (smårepor i glaset), med armband i 18K (ca.50g.)

Utrop: 5 800 kr

Halskedja, Venezia, 51cm. 1 Hänge. 18K 4,6g.

Utrop: 600 kr

Örringar, 1 par. 18K 2,6g.

Utrop: 425 kr

Parti guld, (skadat). 18K 7,1g.

Utrop: 850 kr

Släta Ringar, 2st (graverade). 18K 9,3g.

Utrop: 1 100 kr

Ring, Ø16 1/2, med diamanter (13 x ca.0,01ct). 18K 4,8g.

Utrop: 950 kr

Parti guld, (skadat, graverat) 18K 26,6g.

Utrop: 3 200 kr

Halskedja, 44cm, doserad (småskador). 18K 10,1g.

Utrop: 1 300 kr

Slät Ring, Ø18 3/4. 18K 4,9g.

Utrop: 700 kr

Armband, 18,5cm, med 5 Berlocker. 18K 8,5g.

Utrop: 1 200 kr

Ring, (graverad). 18K 1,7g.

Utrop: 225 kr