Avslutad | Pant – Tisdag 17 april 2007
Herrur, Rolex, GMT-Master II, Ref nr 16710, serie nr U274189, automatisk, stål, 18,5cm, skadat glas nagg, glas vid datum skadat/repigt, cert, 1997, box
Herrur, Omega, Seamaster 007, serie nr 80220125, automatisk, stål, defekt krona och heliumventil
Herrur, Rolex, GMT-Master II, ref nr 16713, serie nr K988733, stål/guld, automatisk, oysterlänk stål, 2002, box i kartong
Gitarr, akustisk Bjärton, lackskador, stötskador, 2 stämskruvar utbytta, i mjukt
Pantvaror Kamera
Kamera, Contax G2 med objektiv Carl Zeiss Biogon 28/2,8 T*, 1 Objektiv CZ Planar 45/2, 1 Objektiv CZ Sonnar 90/2,8
Pantvaror Kamera
Kamera, Nikon F65 med objektiv Sigma 70-300/4-5,6 D DL Macro Super, Batteripack MB-17, i kartonger
Pantvaror Kamera
Kamera, Digital Canon EOS350D med objektiv 18-55/3,5-5,6 II EFS, 1 Objektiv EF 35-80/4-5,6 II, 1 Objektiv EF 80-200/4,5-5,6 II , Minneskort 2x 512MB, extra batteri, 3 filterlinser, fjärrutlösare, manual i väska
Pantvaror Kamera
Kamera, Digital Casio Exilim EX-S500 med laddare kablar manual (inget minneskort) i kartong