Avslutad | Pant – Tisdag 3 april 2007
Herrur, Rolex Oyster Perpetual Cosmograph Daytona 18K, Oysterlänk, Safirglas, Automat,Serienr: Y294801, Art.nr: 116528, Intyg från Douglas Krook i Malmö 2004. OBS! CERT FINNS EJ!
Damur, Tissot 1853, stål, 20 små diamanter på glasringen, Quartz, ej funktionsgranti, extra länkbitar, box
Herrur, Longines Precence, stål, Quartz ej funktionsgaranti, läderarmband, skador i urtavala, repigt glas
Damur, Dolce & Gabbana, stål med stenar, dold urtavla, Quartz ej funktionsgaranti, box
Herrur, Omega Constellation Chronometer Electronic, 18K i boett och länk, X-länk 19cm, Automat, repig bakboett Bruttovikt: 103,9g
Gitarr, Wechter Pathmaker 3135, Akustisk stålsträngad, cut-away, mikrofoner, batterilock saknas, ej funktionsgaranti på mikrofoner, kapslad mekanik, några hack i locket
Elbas, Gibson Les Paul, sliten med lackskador, serienummer 92305564 i mjukt fodral, en sträng saknas, ej funktionsgaranti på mikrofoner
Elgitarr, Reno, modell Stratocaster, 2 strängar saknas, hack och repor, i defekt fodral, ej funktionsgaranti på elektronik
Pantvaror Kamera
Kamera, Canon EOS 3000, med bordsstativ och EF 38-76mm 4,5-5,6, batteri saknas, ej funktionsgaranti