161 - 180 av 721
1...8910...37 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 mars 2007

Klubbad för

Armringar, 3st i olika färger, öppningsbara, Ø 5,5cm 18K 13,8g

2 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Ringar, ett par släta ringar, ograverade, Ø 17 1/2, 20. 18K 6,3g

Utrop: 850 kr

Ring, 18K med pärla Ø 17 1/2 18K 2,0g

300 kr

Utrop: 325 kr

Örhängen, ett par med diamant ca 0,03ct/st, Ring md små diamanter, 18K i vitguld 4,3g

800 kr

Utrop: 950 kr

Halskedja, Pansar 61cm 18K 37,1g

Utrop: 4 600 kr

Halskedja, Pansar 18K 50cm 23,7g

Utrop: 2 900 kr

Armband, Pansar 18K 20 cm 7,9g

Utrop: 1 000 kr

Halskedja, Pansar 42cm 18K 11,3g

Utrop: 1 600 kr

Armband, Pansar 18K 18,5cm 8,0g

Utrop: 1 000 kr

Pärlcollier, 50cm lås i vitguld med pärla, saltvattenspärlor, ca 6,8-7,2mm (bör träs om)

2 300 kr

Utrop: 1 800 kr

Armband, X-länk 19,5cm med 2 Berlocker, 1 Hänge/berlock, små skador, 18K 13,6g

Utrop: 1 500 kr

Halskedja, 50cm 14K 13,5g

Utrop: 1 100 kr

Ring, med röd sten 14K, skev skena, Ø 18 1/2, 6,7g

750 kr

Utrop: 500 kr

Släta ringar, ett par, graverade, Ø 16 1/4, 19. 18K 12,4g

Utrop: 1 400 kr

Örhänge, 1 Örring, (liten skada) 18K 0,3g

50 kr

Utrop: 50 kr

Klackring, med monogram (3 kronor) 18K Ø 21 8,4g små slitagerepor

Utrop: 1 100 kr

Ring, med liten diamant ca 0,01ct, Ø 20. 2,3g

400 kr

Utrop: 475 kr

Halskedja, Ankar 18K 47cm 18,2g

Utrop: 2 600 kr

Ring, med diamanter 19xca0,01ct Ø 16 1/4 18K 3,6g

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Halskedja, flerfärgad 42cm, 18K 6,3g

750 kr

Utrop: 900 kr