321 - 340 av 721
1...161718...37 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 mars 2007

Klubbad för

Bonbonjär, i brons och mässing med lock. Empirestil.

1 000 kr

Utrop: 1 000 kr

Halskedja, manglad Pansar 50cm 18K 11,5g

Utrop: 1 400 kr

Ringar, (graverade, en i vitguld) 18K-23K Ø 17-20 3/4 13,9g

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Ring, med röd sten (små skador) 18K Ø 16 3/4 3,5g

500 kr

Utrop: 425 kr

Set, 14K Armband 18,5cm Ring Ø 18 båda tvåfärgade och meandermönster 13,6g

Utrop: 1 200 kr

Halskedja, Bismarck doserad 18K 44cm 45,2g

Utrop: 5 800 kr

Halskedja, 59cm 18K 32,9g

3 600 kr

Utrop: 4 200 kr

Armband, Bismarck 18cm 18K 11,0g

Utrop: 1 400 kr

Armband, X-länk 19cm (små sköhetsfel) 18K 9,2g

Utrop: 1 100 kr

Hänge, 18K 14,1g

Utrop: 2 000 kr

Parti guld, 18K skadat och graverat 9,0g

Utrop: 1 100 kr

Armband, flerfärgat halvstelt (små skador, monogram på låset) 18K 18cm 22,8g

Utrop: 2 700 kr

Klackring, 18K (något repig) Ø 19 6,2g

Utrop: 700 kr

Halskedja, Ankar 59cm 18K 29,7g

Utrop: 3 800 kr

Halskedja, Bismarck doserad 45cm 18K 32,0g

Utrop: 4 100 kr

Armband, Pansar 18K 22cm 38,2g

Utrop: 4 900 kr

Armband, X-länk 20cm (låsåtta saknas) 18K 13,0g

Utrop: 1 500 kr

Ring, Camé Ø 20 18K 4,4g

Utrop: 700 kr

Hänge, med sten signerad 18K 4,0g

500 kr

Utrop: 600 kr

Ringar, 2 Ringar en slät ring graverad en med 2 stenar 18K Ø 17 1/2-18 1/2 5,7g

Utrop: 650 kr