261 - 280 av 569
1...131415...29 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 mars 2007

Klubbad för

Halskedja, 23K 68cm 74,5g

Utrop: 10 400 kr

Hänge, delvis guld 23K Bruttovikt 16g

700 kr

Utrop: 250 kr

Herrur, Omega Seamaster, stål, automatisk, 1960-tal, flexband stål ej original

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Herrur, Breitling Chrono Cockpit, stål, automatisk, chronometer, kronograf, läderband viklås, ca18,5cm Refnr A13358 Serienr 2074303

11 000 kr

Utrop: 15 000 kr

Herrur, Longines 18K, automatisk, med band 18K X-länk låsåtta saknas, ca17cm, bruttovikt 56g

5 800 kr

Utrop: 5 200 kr

Herrur, Jaques Lemans, Titanium, quartz batteri slut, kronograf, ca17cm

550 kr

Utrop: 500 kr

Damur, Longines 18K, manuell, med metallband ca17cm

Utrop: 700 kr

Armband, 18K Bismarck 18,5cm 2,2g

275 kr

Utrop: 275 kr

Skedar, Kaffeskedar 5st silver Lappmodell

1 200 kr

Utrop: 125 kr

Elbas, Fender Precision Bass, Mexiko i fodral

2 800 kr

Utrop: 2 500 kr

Elgitarr, Ibanez Performer, lackskador, skruv till plektrumskydd saknas, hårt fodral skadat

2 400 kr

Utrop: 1 000 kr

Trumpet, Stomvi i mjuk väska

1 600 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Pentax MZ-50med objektiv 35-80mm, Defekt

325 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

Ring, 18K Ø16½ med diamanter 11xca0,02ct 3,1g

700 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Kamera

Halskedja, 18K Bismarck 42cm 5g

Utrop: 650 kr

Pantvaror Kamera

Halskedja, 18K Pansar 36cm, 2 Hängen 18K 3,9g

450 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Kamera

Halskedja, 18K Pansar 51cm 7,6g

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Kamera

Armband, 18K 19cm 3g

350 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Kamera

Armband, 14K 20,5cm 5,2g

Utrop: 425 kr

Pantvaror Elektronik

Spelkonsol, XBOX 360 nyskick, med en handkontroll och tillbehör i kartong

2 000 kr

Utrop: 1 500 kr