Avslutad | Pant – Tisdag 6 mars 2007
Klubbad för
Ströare, i Silver utformad som en Fågel med ledat lock i botten, 28,8g, stämplad med en Stjärna
Silverdosa, i Silver, oval 3,8 x 6,2 x 1,6cm, förgylld insida, 41,6g, år 1916 GAC, graverad