Ring, med blå sten, 18K 6,6g Ø18
Utrop: 1 000 kr
Klackring, 14K 7,4g Ø20 3/4 skenan skev
Utrop: 600 kr
Hänge, 18K 0,8g 2cm
Utrop: 125 kr
Halskedja, Figaro, 18K 11,4g 57cm
Utrop: 1 500 kr
Armband, Pansar, 18K 59,1g 22,5cm
Utrop: 7 500 kr
Armband, Bismarck, defekt, 14K 9,8g 19,5cm
Utrop: 750 kr
Armband, Pansar 18K 8,6g 18cm, med säkerhetskedja
Utrop: 1 100 kr
Parti Guld, defekt halskedja, 18K 6,4g
Utrop: 700 kr
Armband, halvstelt med plattor, 18K 44,6g, repor och bucklor
Utrop: 4 600 kr
Ring, vitguld, med 1st Diamant ca 0,40ct, hack i rondist, 18K 1,8g Ø17
Utrop: 3 500 kr
Ring, defekt skena, 18K 3,7g
Utrop: 425 kr
Armband, Pansar, 18K 4,2g 17,5cm
Utrop: 550 kr
Armband, Bismarck, 18K 7,3g 19cm
Utrop: 950 kr
Ring, 14K 2,9g Ø20 1/2
Utrop: 250 kr
Armband, Pansar, ihåliga länkar, 18K 25,4g 20cm, defekt lås
Utrop: 2 700 kr
Smycke, Piercingsmycke, 18K 2,2g
Ring, slät, graverad 18K 18,9g Ø17 1/2
Utrop: 2 000 kr
Ring, slät graverad, 18K 5,5gr Ø16 3/4
Parti Guld, graverade och defekta Ringar) innehåller stenar, 18K 18,3g
Utrop: 1 900 kr
3 Ringar, med stenar, 18K 16,2g Ø16 1/2, 17 1/2 och 18
Utrop: 2 500 kr
Tisdag 6 mar 2007
Förfallna panter / Svensk Pantbelåning