561 - 580 av 831
1...282930...42 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 mars 2007

Klubbad för

Ring, med blå sten, 18K 6,6g Ø18

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Klackring, 14K 7,4g Ø20 3/4 skenan skev

500 kr

Utrop: 600 kr

Hänge, 18K 0,8g 2cm

Utrop: 125 kr

Halskedja, Figaro, 18K 11,4g 57cm

Utrop: 1 500 kr

Armband, Pansar, 18K 59,1g 22,5cm

Utrop: 7 500 kr

Armband, Bismarck, defekt, 14K 9,8g 19,5cm

650 kr

Utrop: 750 kr

Armband, Pansar 18K 8,6g 18cm, med säkerhetskedja

Utrop: 1 100 kr

Parti Guld, defekt halskedja, 18K 6,4g

Utrop: 700 kr

Armband, halvstelt med plattor, 18K 44,6g, repor och bucklor

Utrop: 4 600 kr

Ring, vitguld, med 1st Diamant ca 0,40ct, hack i rondist, 18K 1,8g Ø17

3 000 kr

Utrop: 3 500 kr

Ring, defekt skena, 18K 3,7g

Utrop: 425 kr

Armband, Pansar, 18K 4,2g 17,5cm

Utrop: 550 kr

Armband, Bismarck, 18K 7,3g 19cm

Utrop: 950 kr

Ring, 14K 2,9g Ø20 1/2

200 kr

Utrop: 250 kr

Armband, Pansar, ihåliga länkar, 18K 25,4g 20cm, defekt lås

Utrop: 2 700 kr

Smycke, Piercingsmycke, 18K 2,2g

325 kr

Utrop: 250 kr

Ring, slät, graverad 18K 18,9g Ø17 1/2

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Ring, slät graverad, 18K 5,5gr Ø16 3/4

Utrop: 600 kr

Parti Guld, graverade och defekta Ringar) innehåller stenar, 18K 18,3g

Utrop: 1 900 kr

3 Ringar, med stenar, 18K 16,2g Ø16 1/2, 17 1/2 och 18

Utrop: 2 500 kr