141 - 160 av 266
1...789...14 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 17 februari 2007

Klubbad för

Pantvaror Video

1 Kamera Hasselblad 500c obj 1:4 f =40mm. Mag.lock saknas

5 900 kr

Utrop: 3 000 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Ring ca: 21K. Vikt 4g

400 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Grovt guld

2 Örhängen, 1 Hänge 21K. Vikt 12,3g

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Armband /def/, 1 Ring /sten saknas/ 1 Armband ca: 21K. Vikt 29,9g

Utrop: 3 600 kr

Pantvaror Grovt guld

2 Ringar 18k /gravyr/ stl 16 3/4 - 20 1/4. Vikt 10,5g

Utrop: 1 200 kr

2 Örhängen 18k. Vikt 1,6g

200 kr

Utrop: 200 kr

1 Damurarmband 18k, 66 gram.. Vikt 66g

1 Akvarell 24 x 23 Sign. C S

350 kr

Utrop: 600 kr

1 Halskedja 18K, ankar 54 cm. Vikt 102,2g

Utrop: 11 500 kr

1 Kopparlanterna ( el ) h 40 cm

1 600 kr

Utrop: 1 600 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Fat Lena Hanson , Steninge Slott 2002 diam 37 cm

750 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Halskedja 18K, ankar 55 cm. Vikt 127,5g

Utrop: 14 500 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Armband 18K bism. 19,5 cm. Vikt 7,9g

750 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Slipshållare 18K. Vikt 4,7g

450 kr

Utrop: 550 kr

1 Halskedja m berlock 14K 45 cm. Vikt 5,5g

375 kr

Utrop: 500 kr

2 Örhängen 14K. Vikt 1,9g

200 kr

Utrop: 175 kr

2 Berlocker (1 sk.) ca: 21K. Vikt 2,9g

325 kr

Utrop: 350 kr

1 Halskedja /def/ 1 Örhänge m sten 18K. Vikt 1,5g

100 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Halsband ca: 21K 54 cm. Vikt 10,8g

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Hänge ca: 20K m stenar. Vikt 8,8g

900 kr

Utrop: 1 000 kr