221 - 240 av 829
1...111213...42 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 februari 2007

Klubbad för

Damur, Longines manuell i stål med läderarmband, plastglas

175 kr

Utrop: 50 kr

Herrur, Longines manuell, plastglas i stål med stålarmband

750 kr

Utrop: 600 kr

Ring, 18K med diamant 1xca 0,02ct Ø18 2,5g

375 kr

Utrop: 400 kr

Vas, Kosta Boda Signerad Ulrica Hydman Vallien Höjd ca 16,5cm Bredd ca 11cm

475 kr

Utrop: 175 kr

Vas, Rörstrand Shamottvas design Nylund Höjd ca 16cm

425 kr

Utrop: 250 kr

Vas, Rörstrand Shamotte design Nylund Höjd ca 16cm (Några mindre "nagg")

375 kr

Utrop: 250 kr

Vas, Rörstran Shamotte design Nylund Höjd ca 16cm

400 kr

Utrop: 250 kr

Vas, Rörstrand Shamotte design Nylund Höjd 21cm (Några mindre "nagg")

450 kr

Utrop: 350 kr

Halskedja, 18K Pansar 52cm 5,8g

Utrop: 650 kr

Halskedja, 18K doserad Bismarck (skadad av) 44,5cm 16,4g

Utrop: 1 800 kr

Ring, 18K med röda stenar Ø16¼ 3,2g

Utrop: 550 kr

Guldparti, 1 par Örhängen 1 Hänge 1 Ring defekt skena 21K 19,0g

Utrop: 2 300 kr

Guldparti, 1 par Örhängen 1 Hänge 1 Ring 21K 21,3g

2 250 kr

Utrop: 2 600 kr

Guldparti, 1 par Örhängen 1 Hänge 1 Ring defekt skena 21K 15,1g

Utrop: 1 900 kr

Guldparti, 1 Örhänge 1 Hänge 1 Ring skadad 1 Halskedja 41cm 21K 13,2g

Utrop: 1 700 kr

Guldparti, 1 par Örhängen 1 Hänge 1 Ring defekt skena 21K 16,8g

Utrop: 2 100 kr

Halssmycke, 21K 18,7g

2 200 kr

Utrop: 2 300 kr

Guldparti, 1 par Örhängen 1 Hänge 1 Ring 21K 12,8

Utrop: 1 600 kr

Collier, Halskedja med 9 kulor skadad 21K 9,9g

Utrop: 1 300 kr

Halskedja, skadat lås 21K 50cm 19,1g

Utrop: 2 300 kr