Damur, Longines manuell i stål med läderarmband, plastglas
Utrop: 50 kr
Herrur, Longines manuell, plastglas i stål med stålarmband
Utrop: 600 kr
Ring, 18K med diamant 1xca 0,02ct Ø18 2,5g
Utrop: 400 kr
Vas, Kosta Boda Signerad Ulrica Hydman Vallien Höjd ca 16,5cm Bredd ca 11cm
Utrop: 175 kr
Vas, Rörstrand Shamottvas design Nylund Höjd ca 16cm
Utrop: 250 kr
Vas, Rörstrand Shamotte design Nylund Höjd ca 16cm (Några mindre "nagg")
Vas, Rörstran Shamotte design Nylund Höjd ca 16cm
Vas, Rörstrand Shamotte design Nylund Höjd 21cm (Några mindre "nagg")
Utrop: 350 kr
Halskedja, 18K Pansar 52cm 5,8g
Utrop: 650 kr
Halskedja, 18K doserad Bismarck (skadad av) 44,5cm 16,4g
Utrop: 1 800 kr
Ring, 18K med röda stenar Ø16¼ 3,2g
Utrop: 550 kr
Guldparti, 1 par Örhängen 1 Hänge 1 Ring defekt skena 21K 19,0g
Utrop: 2 300 kr
Guldparti, 1 par Örhängen 1 Hänge 1 Ring 21K 21,3g
Utrop: 2 600 kr
Guldparti, 1 par Örhängen 1 Hänge 1 Ring defekt skena 21K 15,1g
Utrop: 1 900 kr
Guldparti, 1 Örhänge 1 Hänge 1 Ring skadad 1 Halskedja 41cm 21K 13,2g
Utrop: 1 700 kr
Guldparti, 1 par Örhängen 1 Hänge 1 Ring defekt skena 21K 16,8g
Utrop: 2 100 kr
Halssmycke, 21K 18,7g
Guldparti, 1 par Örhängen 1 Hänge 1 Ring 21K 12,8
Utrop: 1 600 kr
Collier, Halskedja med 9 kulor skadad 21K 9,9g
Utrop: 1 300 kr
Halskedja, skadat lås 21K 50cm 19,1g
Tisdag 6 feb 2007
Förfallna panter / Svensk Pantbelåning