221 - 240 av 251
1...111213 Gå till

Avslutad | Klassiska – Lördag 23 augusti 1997

Klubbad för
Bild saknas

COLLIER, sautoir, orientaliska pärlor, 3-radigt

Utrop: 6 500 kr

Bild saknas

VÅG SAMT VIKTER.

Utrop: 1 400 kr

Bild saknas

Dosor-Etuier Etuier

ETUI, 18K guld, vikt 130.8 g.

Utrop: 10 800 kr

Bild saknas

SALT & PEPPAR KAR , 2 st, silver.

Utrop: 350 kr

Bild saknas

3 MÖBELMINIATYRER samt MINIATYRVAS, silver.

800 kr

Utrop: 950 kr

Bild saknas

2 SALTKAR, silver, ivändigt förgyllda.

800 kr

Utrop: 700 kr

Bild saknas

SKÅL MED LOCK, silver.

675 kr

Utrop: 550 kr

Bild saknas

DOSA MED LOCK, silver, norska stämplar.

400 kr

Utrop: 450 kr

Bild saknas

Silver Bricka

SILVERBRICKA Hallberg, ciceleread ca 950g

Utrop: 3 400 kr

Bild saknas

HÄNGE/KEDJA, 18K guld med sten, vikt 12.4 g

Utrop: 1 500 kr

Bild saknas

Silver Bricka

SILVERBRICKA Hallberg hand cicelerad 950g

Utrop: 3 400 kr

HÄNGE, 18K vitguld med kedja, vikt 7.4 g.

Utrop: 600 kr

Bild saknas

SILVERBÄGARE signerad Löfman 1974, vikt 183 g.

Utrop: 800 kr

Bild saknas

ARMBAND, 18K vitguld, vikt 5.4 g

500 kr

Utrop: 500 kr

Bild saknas

HERRING, 18K guld, vikt 14.6 g.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Bild saknas

DRYCKESKANNA, silver Hallberg 1955, vikt 310 g.

Utrop: 1 700 kr

Bild saknas

WHISKYBÄGARE 8 st , Löfgren ,Markström 1975

Utrop: 3 400 kr

Bild saknas

DIRIGENTPINNAR 2 st silver, elfenben och ebenholtz

1 000 kr

Utrop: 1 400 kr

Bild saknas

SILVERFÖREMÅL 500g

1 000 kr

Utrop: 1 300 kr

Bild saknas

NYSILVER föremål 10st

Utrop: 500 kr