161 - 180 av 527
1...8910...27 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 januari 2007

Klubbad för

Pantvaror Kamera

Kamera, Minolta Dynax SPxi , olja på lamellerna, Minoltaobjektiv 35-80mm, 1:4-5,6, Blixt Topca 330

200 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

LCD-skärm, 19" Acer / AL 1916Ws med kablar i kartong

1 400 kr

Utrop: 750 kr

Pantvaror Elektronik

Telefon, Kobratelefon, röd, ej testad

750 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Elektronik

Telefon, Mobiltelefon Benq-Siemens S88 med laddare, manual, USB-kabel, minneskort 512MB och headset i kartong

950 kr

Utrop: 500 kr

Skulptur, Bronsskulptur i brons "Wagner" höjd 16 cm

650 kr

Utrop: 150 kr

Ljusstake, Femarmad ljusstake Skultuna mässing höjd 43 cm

1 700 kr

Utrop: 400 kr

Häng, Brosch med pärla, 18K 6,9g

Utrop: 950 kr

Hänge, med vit sten 18K 2,5g

225 kr

Utrop: 275 kr

Hänge, Brosch med Camé, 18K 5,6g

550 kr

Utrop: 650 kr

Hänge, Brosch skadad 18K 3,6g

325 kr

Utrop: 375 kr

Ring, med pärla 18K Ø 18 2,8g

325 kr

Utrop: 375 kr

Ring, med vit sten, 18K Ø 17. 3,5g

475 kr

Utrop: 500 kr

Slät Ring, 20K graverad, 1 Örring 18K 4,9g

450 kr

Utrop: 550 kr

Ring, 18K med gröna stenar samt 6 små diamanter, Ø 17 1/2. 1,9g

475 kr

Utrop: 350 kr

Halskedja, Singapore 66cm med hänge.18K 7,7g

700 kr

Utrop: 850 kr

Ring, med 3 små diamanter, Ø 18 1/2 2,7g

350 kr

Utrop: 425 kr

Ringar, 2 Ringar 18K (1 med 5 små diamanter, 1 med sten) Ø 16 3/4, 18 1/4. 3,9g

650 kr

Utrop: 750 kr

Parti guld, skador & graverat, 18K 10,1g

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Parti Silver, 1 Brevkniv, 1 Dopsked graverat, 1 Lappsked längd 11,5cm.

175 kr

Utrop: 200 kr

Armband, Pansar 19,5cm 18K 12,9g

Utrop: 1 700 kr