561 - 573 av 573
1...272829 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 januari 2007

Klubbad för

Minnesmynt, 16 st i silver, ca. 27,0g/st i schatull, med ägarbevis i pärm. (15 st "Kungariket Sverige", 1 st "Kingdom of Bhutan")

1 600 kr

Utrop: 475 kr

Minnesmynt, "Kingdom of Bhutan" i ask, med certifikat. 24K 10,0g.

1 300 kr

Utrop: 1 300 kr

Damur, Selza, manuell, (skadad, går ej), med armband X-länk. 18K Bruttovikt 18,5g.

1 100 kr

Utrop: 950 kr

Herrur, Rolex Oyster Perpetual Datejust, refnr.16013 serienr.9394118 med jubiléelänk (sliten) i stål/guld.

10 800 kr

Utrop: 8 100 kr

Damur,Belinda,manuell, med diamanter (16xca 0,015ct), med integrerat band, ca.18cm. Vitguld 18K Bruttovikt 29,0 g.

2 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Gitarr, akustisk, Takamine EG-332RC i mjukt fodral.

2 500 kr

Utrop: 2 300 kr

Pantvaror Elektronik

Kamera, Minolta Vectis 300 i fodral.

100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Ring, Ø19 3/4 (sliten). 18K 4,4g.

Utrop: 475 kr

Pantvaror Elektronik

Digitalkamera, Samsung Digimax L50, 5,0 M-pix, med minneskort 512mB, adapter och batter, med manual i orginalkartong.

1 200 kr

Utrop: 950 kr

Glaskaraff, Kosta Boda, motiv fiskare, höjd ca. 215mm (liten repa.

350 kr

Utrop: 250 kr

Telexmaskin, tidigt 1900-tal med diverse skador (ej funktionsgaranti).

25 kr

Utrop: 50 kr

Glaskaraff, Orrefors, Palmqvist (liten nagg), 225mm.

175 kr

Utrop: 175 kr

Fiskespö, Guideline 9´-6 i fodral.

650 kr

Utrop: 125 kr