421 - 440 av 650
1...212223...33 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 25 januari 2007

Klubbad för

4 Örringar ( små defekter) 18K. Vikt 8,1g

2 Tåringar 18K. Vikt 2,7g

1 Ring, stl:16 1/2, 18K. Vikt 8,3g

3 Berlocker 18K. Vikt 2,5g

1 Ring, stl:18 1/2, 18K. Vikt 4,8g

1 Armband X-länk med stav, ca 17cm, 18K. Vikt 8,69g

1 Ring med gröna stenar + dia 6x0,005ct, stl:18 3/4, 18K. Vikt 2,8g

2 Örhängen 14K. Vikt 4,2g

1 Armring ( bucklig) 18K. Vikt 7,7g

1 Armband med vita stenar, 21K. Vikt 18,1g

Utrop: 2 800 kr

1 Ring (def) 14K: 2,3g + 2 Ringar 18K:9,2g + 1 Ring 22K:11,1g. Vikt 22,6g

Utrop: 3 100 kr

1 Ring med lila sten, stl:17 3/4, 18K. Vikt 4,5g

475 kr

Utrop: 600 kr

1 Tavla akvarell i ram Kenth Olsson 1985, 37x32cm

250 kr

Utrop: 325 kr

1 Litografi i ram, Igge Karlsson, 7/100, 51x94cm

Utrop: 325 kr

1 Ring gröna stenar + dia ca 1x1,1ct, stl:17,18K. Vikt 11,7g

8 000 kr

Utrop: 10 500 kr

1 Collier Cordell ca 42cm, 18K. Vikt 23,8g

Utrop: 3 100 kr

1 Kedja Pansar, ca 42cm, 1 berlock/hjärta 18K. Vikt 6,4g

Utrop: 850 kr

1 Armband Bismarck med 4 berlocker, ca 18cm, 18K. Vikt 15,8g

Utrop: 2 100 kr

1 Ring dia 1x0,04ct, ca 16 1/2, 18K. Vikt 1,7g

275 kr

Utrop: 250 kr

2 Släta ringar 23K. Vikt 4g

Utrop: 700 kr