201 - 220 av 742
1...101112...38 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 januari 2007

Klubbad för

Herrur, Longines LungoMare (en knapp borta) i stål modell L3.633.4 med serienr 31955387,stålarmband

2 100 kr

Utrop: 1 800 kr

Damur, Certina quartz i stål med läderarmband (spricka i glaset)

75 kr

Utrop: 50 kr

Herrur, Kahuna chronograph, quartz i stål med stålarmband (små repor i glas) 19cm inkl.ur

Utrop: 600 kr

Herrur, Certina quartz i stål utan armband

Utrop: 250 kr

Damur, Tärnan Stål/guld med Bismarcksarmband 18K 18cm inkl.ur

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Pantvaror Elektronik

Telefon, Mobiltelefon Samsung SGH-D600E (Telia) laddare, headset, kablar, manual (repig display)

950 kr

Utrop: 600 kr

Skedar, 4 Moccaskedar Carl Philip i silver (830) 11cm

150 kr

Utrop: 125 kr

Armband, Bismarck i silver (830) 21,5cm 108g

550 kr

Utrop: 475 kr

Klackring, 18K med svart sten Ø22,5 5,8g

Utrop: 900 kr

Örhängen, 3 st 18K 2,6g

350 kr

Utrop: 425 kr

Ring, 18K med stenar Ø16 4,2g

Utrop: 650 kr

Örhängen, 1 par med stenar 18K 3,5

600 kr

Utrop: 550 kr

Ring, 18K med stenar Ø17,5 1,4g

Utrop: 250 kr

Armband, 18K flerfärgat 1,5cm 10,8g

Utrop: 1 400 kr

Guldparti, 18K 1 Ring graverad 1 Hänge 3,8g

Utrop: 475 kr

Ring, 18K med stenar Ø17¾ 9,7g

Utrop: 1 500 kr

Ring, 18K med stenar Ø17¾ 6,2g

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Ring, 18K med stenar Ø16¾ 5,9g

Utrop: 950 kr

Guldparti, 18K Ringar Hängen Armband Kedjor skador finns 59,4g

Utrop: 6 100 kr

Armband, 18K med 5 Berlocker med stenar 1 sten saknas 20,5cm 16,7g

Utrop: 2 100 kr