581 - 598 av 598
1...282930 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 14 december 2006

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

2 Lp-singlar: The white stripes: "I just dont know what to do with myself", "Lord,send me an angel"

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

2 Lp-singlar: The smiths:"This charming man", Morrisey: "First of the gang to die"

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Lp-singel: The beatles: "Magical mystery tour"

150 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

24 Lp-singlar, blandade artister, bla Bruce Springsteen, José Gonzalez & Television personalities

250 kr

Utrop: 325 kr

Pantvaror Övrigt

1 Askfat Stig Lindberg "domino" (naggad)

550 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Askfat Bo Fajans "En glad Herre med en Cigarr"

425 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kanna

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Askfat Ekeby "glad hund som viftar på svansen"

150 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

2 Silvermynt nominellt värde; 100kr/st, 1 silvermynt nominellt värde: 50kr

250 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Symaskin Singer model nr:3503 snr:ZHC503501095, instruktionsbok

2 600 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Övrigt

1 Par vaser i tenn (små bucklor) H: ca 23 cm

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Lampfot, H:ca 47cm

250 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Keramiktavla, Lisa Larsson, Gustavsberg, "fjäril", H: ca 22,5cm, L: ca 22,5cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

250 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kedja Venezia, ca 52 cm, 18K. Vikt 6,7g

Utrop: 900 kr

Pantvaror Övrigt

1 Barometer, 1 Ur, Mariner, mässing, graverade: "Till minne av 2. ytstridsflottiljen"

1 200 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kristallskål, sign Gunnar Cyrén, graverad: "För Nit och Redlighet i Rikets Tjänst", cert, låda

1 000 kr

Utrop: 1 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Porslinsskål med lock, Mullbär, Gefle, H: ca 7cm

125 kr

Utrop: 50 kr