41 - 60 av 130
1234...7 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 9 augusti 1997

Klubbad för

DAMUR, 18K guld med röda stenar, manuell, plexiglas, länk 18k guld, totalvikt 16,7 g, ca. 1940.

Utrop: 2 000 kr

Bild saknas

CERTINA, herrur, stål, manuell med läderband.

425 kr

Utrop: 300 kr

Bild saknas

CERTINA, herrur, stål, manuell, 1940-tal.

325 kr

Utrop: 350 kr

Bild saknas

CERTINA, blue ribbon, herrur, guld på stål, automatisk, datum, läderband.

550 kr

Utrop: 600 kr

Bild saknas

CERTINA, herrur, guld på stål, automatisk, läderband.

400 kr

Utrop: 500 kr

Bild saknas

TISSOT, herrur, 14K guld, 1940-tal, läderband.

1 550 kr

Utrop: 1 200 kr

Bild saknas

TISSOT, herrur, stål, läderband, 1940-tal

325 kr

Utrop: 300 kr

LANCO, armbandsur, stål, manuell, 1930-tal, läderband.

Utrop: 350 kr

Bild saknas

CARTIER, vermeil, damur, förgyllt silver, quartz, läderband, 1988.

Utrop: 4 600 kr

Bild saknas

EIGER, herrur, stål, manuell, 1940-tal, läderband.

325 kr

Utrop: 350 kr

Bild saknas

Klockor Birka

BIRKA, armbandsur, stål, manuell, 1920-tal.

Utrop: 350 kr

Bild saknas

Klockor Eterna

ETERNAMATIC, herrur, stål, 1950-tal. Läderband.

300 kr

Utrop: 400 kr

IWC, damur, 18K guld, manuell, plexiglas, läderband.

Utrop: 1 200 kr

TISSOT, damur, stål, läderband och extra läderband, quartz

Utrop: 450 kr

Bild saknas

NINA RICCI, damur, doublé, quartz, box

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Bild saknas

FERRARI, damur, stål, läderband, batteri bytta

Utrop: 1 000 kr

Bild saknas

FICKUR, silver, emalj på baksidan, manuell

600 kr

Utrop: 700 kr

SANTOS Cartier damur quartz 1988 guld-stål, 3 länkar, etui samt cert.

Bild saknas

Klockor Ebel

EBEL herrur stål-guld master classic ca 1984

Utrop: 5 400 kr

Bild saknas

Klockor Patek Philippe

PATEK PHILIPPE, herrur, 18K guld med integrerat armband, manuell.

Utrop: 26 000 kr