Avslutad | Klockor – Lördag 9 augusti 1997
Klubbad för
DAMUR, 18K guld med röda stenar, manuell, plexiglas, länk 18k guld, totalvikt 16,7 g, ca. 1940.
Bild saknas
CERTINA, blue ribbon, herrur, guld på stål, automatisk, datum, läderband.
Bild saknas
CARTIER, vermeil, damur, förgyllt silver, quartz, läderband, 1988.
Bild saknas
EIGER, herrur, stål, manuell, 1940-tal, läderband.
SANTOS Cartier damur quartz 1988 guld-stål, 3 länkar, etui samt cert.
Visa varaBild saknas
Klockor Patek Philippe
PATEK PHILIPPE, herrur, 18K guld med integrerat armband, manuell.