Avslutad | Pant – Torsdag 23 november 2006
1 Tavla litografi Robert Högfeldt 18/100 "Per Svinahede" (d)
Visa varaPantvaror Silver
114 delar matsilver (12* bordsskedar, -knivar, -gafflar, fiskknivar, -gafflar, fruktknivar, dessertgafflar, kaffeskedar, moccaskedar samt 6 diverse serveringsbestick) 925/1000, modell Dalia, med orginalaskar (monogram)
1 Herrur Omega Constellation Automatic Chronometer officially certified, sk "Pie-pan", med datum & guldlänk 18K (ngt bucklig/vriden), ref:168025
1 Herrur Citizen WR50 i stål med doublédetaljer, datum, stålllänk med doublédetaljer (stötskador), ref:GN-4-S-5 snr:613361 (batteribyte krävs)
Visa varaPantvaror Klockor
1 Herrur Breitling Chronomat automat i stål med guldring, pilotlänk stål/guld med UTC (batt.byte), extra länkbit, cert (dec -98), bok, box (defekt) & ask, ref:D13050.1 snr:13324
1 Herrur Breitling Chronomat automat i stål med guldring, pilotlänk stål/guld med UTC (batt.byte), värderingsintyg, ref:D13050.1 snr:15069
1 Herrur Longines Conquest V.H.P. titan/doublé, quartz, datum, integrerad länk (skadad urtavla), snr:24898710
1 Damur Raymond Weil i doublé med pärlemorurtavla, doublélänk (ngt sliten), ref:5870, snr:A796217
1 Herrur Seiko Perpetual Calendar titan med datum, länk i titan/gummi, ref:8F32-0049 snr:921934