Avslutad | Klockor – Lördag 2 december 2006
CARTIER, Santos, Serie nr. 0902863553, damur, stål/guld, automatisk, safirglas, datum, originallänk, viklås, ca 1997.
OMEGA, Constellation, Cal 1431, herrur, stål/guld, quartz, safirglas, datum, integrerad länk, viklås, ca 1989.
CARTIER, Tank, nr. 3 143475, damur, förgyllt silver, manuell, mineralglas, skadad urtavla, skadad boett, läderband, ca 1980.
OMEGA, Constellation Chronometer, sk. "Pie-Pan", Cal 551, Serie nr 18172319, boett nr 14381 11SC, herrur, guld på stål, automatisk, plexiglas, skadad urtavla, läderband, ca 1961.
OMEGA, fickur, Serie nr. 5396520, 14K guld, ankarur, gravyr, monogram, bucklor, ca 1918.
OMEGA, fickur, Serie nr. 5117278, savonett, doublé, ankarur, ca 1916, kedja doublé, etui.
BREITLING, Colt, Ref nr. A17035, Serie nr. 20873, herrur, stål, automatisk, mineralglas, datum, Professionallänk, viklås, cert, december 1995, box.
OMEGA, fickur, Boett nr. 3834812, 14K guld, ankarur, glas saknas, visare saknas, skadad urtavla, bucklor, gravyr, ca 1910.
OMEGA, fickur, savonett, Serie nr. 7428354, Boett nr. 7592736, 14K guld, ankarur, skadad urtavla, bucklor, gravyr, monogram, ca 1930, läderpåse, etui.
OMEGA, De Ville, Cal 663, Serie nr. 37526622, Ref nr. , Boett nr. 551 070, herrur, doublé (20 micron), automatisk, safirglas, skadad urtavla, läderband, ca 1974.
OMEGA, Seamaster, Cal 591, Serie nr. 17647714, Ref nr. 14704-2 SC, herrur, stål, automatisk, plexiglas, skadad urtavla, ca 1961.
OMEGA, Seamaster, herrur, stål, automatisk, plexiglas, datum, skadad urtavla, ca 1966, metallänk ej original.
OMEGA, herrur, Cal 266, Serie nr. 13484490, Ref nr. 2639-13, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, skadad urtavla, krona saknas, ca 1953, metallänk ej original.
ZENITH, 28800, Cal 2562 PC, Ref nr. 30 0660 290, herrur, 18K guld, automatisk, plexiglas, datum, ca 1968, metallänk ej original.