Avslutad | Pant – Tisdag 19 december 2006
Klubbad för
Herrur, Tissot Goldrun Quartz (graverad, går ej).18K, med svart läderband. I orginaletui, med manual.
Pantvaror Kamera
Kamera, Nikon F90X, med objektiv Tokina 75-300mm 1:4,5-5,6, med batteripack MB-10. (Små skador).
Pantvaror Elektronik
TV-spel, Nintendo 64, med 2 handkontroller, nätadapter, div.sladdar och 6 spel (EJ funktionsgaranti)
Kristallskål, Orrefors, höjd 135mm, Ø235mm, signerad Gunnar Cyrèn (graverad "För nit och redlighet i rikets tjänst"), i träschatull (trasiga länkar i schatullet).