681 - 700 av 702
1...343536 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 31 oktober 2006

Klubbad för

Herrur, Certina DS Nautic, stål, med stållänk, quartz, datum, safirglas

600 kr

Utrop: 700 kr

Elbas, Squier JazzBass med hårt fodral

1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

Elgitarr, Squier Stratocaster (En mick ej orginal, tonkontroll trasig, bakplatta saknas, repor och kantstött på kropp, ej funktionsgaranti) med mjukt fodral

900 kr

Utrop: 800 kr

Gitarr, halvakustisk Gretsch G5124 (plektrumskydd saknas) Snr KS05012149 med mjukt fodral

4 500 kr

Utrop: 5 000 kr

Elgitarr, Yamaha EG112 (Bakplatta saknas, små repor på kropp, humbucker lös) med mjukt fodral

Utrop: 800 kr

Elgitarr, Fender Stratocaster snr: E558063 Japan (bakplatta saknas, humbucker löst,volymkontroll lös) med mjukt fodral

2 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Trumpet, Back modell 37 (små bucklor på delar av trumpeten) med hårt fodral

4 200 kr

Utrop: 800 kr

Elgitarr, Fender telecaster custom (Usa) snr: 520298 med hårt fodral

Gitarr, Akustisk Fender DG-5BLK (saknar strängar, saknar 1st stränglås på stall) med mjukt fodral

500 kr

Utrop: 800 kr

Elgitarr, Epiphone SG by Gibson med mjukt fodral

1 500 kr

Utrop: 2 000 kr

Elbas, Aria Pro II Cardinal series (kantstött samt repor på kropp) med mjukt fodral

1 200 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Minolta Dynax 505si, Objektiv Minolta 28-80 1:3,5-5,6

125 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Canon AE1, 1 Objektiv 35-105mm, 1 Objektiv Canon 55mm 1:1,8

475 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Canon Prima twin S (trasig går ej)

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Pentax MZ-50, objektiv Pentax 35-80 1: 4-5,6 med väska

75 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Canon Eos 5 (bruksskick), objektiv 28-105 1: 3,5-4,5

800 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Canon Eos 1000Fn (trasig, går ej), Objektiv Canon 35-80 1: 4-5,6

100 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Minolta Riva 125 Zoom (små repor på baksidan av kamera) med fordal

50 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Minox 35GT, blixt Minox (ej funktionsgaranti) med manual, fodral

650 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Elektronik

Spelkonsol, Sony Playstation 2, handkontroll (1), AV-kabel, manual, kartong

500 kr

Utrop: 400 kr