381 - 400 av 702
1...192021...36 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 31 oktober 2006

Klubbad för

Pantvaror Elektronik

Video/DVD, kombinerad VHS/DVD spelare Samsung SV-DVD440 med fjärrkontroll samt manual i kartong, repig, Ej funktionsgaranti

650 kr

Utrop: 700 kr

Skål, skål på fot signerad Ulrica Hydman Vallien Kosta Boda höjd 20cm

450 kr

Utrop: 400 kr

Vas, Vas "Open mind" signerad Ulrica Hydman Vallien Kosta Boda höjd 26cm

550 kr

Utrop: 400 kr

Gouache, signerad F ruls Til po ca 27x30cm (d)

3 000 kr

Utrop: 800 kr

Oljemålning, på duk signerad F ruls Til po ca 46x38cm (d)

2 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Oljemålning, på duk signerad (F ruls) Til po 81x100cm (d)

5 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Tavla, Blandteknik Olja/Relief signerad Alf Stridfeldt 1972 (på baksidan) ca 89x58cm (d)

550 kr

Utrop: 200 kr

Tavla, Bemålad trärelief signerad Folke Dahl 1967 ca 38x74cm (d)

125 kr

Utrop: 50 kr

Litografi, signerad L. Jirlow (Lennart) 261/285 ca 38,5x27cm (d)

2 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Målning, i olja på duk signerad (Fruls) Tilpo ca 50x98cm (d)

3 900 kr

Utrop: 2 000 kr

Målning, i olja på duk signerad (Fruls) Tilpo ca 49x74cm (d)

3 000 kr

Utrop: 2 000 kr

Slidkniv, med slida signerad LP. Samearbete. längd (kniv i slida) ca 24cm

700 kr

Utrop: 500 kr

Slidkniv, med slida, Samearbete. längd (kniv i slida) ca 35cm. Nagg i knivskaftet

1 700 kr

Utrop: 1 000 kr

Slidkniv, med slida. Samearbete. längd (kniv i slida) ca 22cm. Delar i knivskaftet lösa

325 kr

Utrop: 500 kr

Slidkniv, med slida signerad BMM. Samearbete. längd (kniv i slida) ca 22,5cm

1 100 kr

Utrop: 700 kr

Slidkniv, med slida signerad TL 92. Samearbete. längd (kniv i slida) ca 20cm

650 kr

Utrop: 700 kr

Slidkniv, med slida, Samearbete. längd (kniv i slida) ca 23cm

750 kr

Utrop: 700 kr

Ljusstakar, Ett par guldfärgade i trä. Höjd ca 40cm

600 kr

Utrop: 900 kr

Väggplåtar, 1 par snarlika i mässing. Höjd ca 60cm

1 400 kr

Utrop: 1 800 kr

Armband, Pansar, en låsåtta skadad, 18K 21cm 12,3g

Utrop: 1 300 kr