401 - 420 av 422
1...202122 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 oktober 2006

Klubbad för

Klackring, Ø 20 1/2 18K 6,6 g

850 kr

Utrop: 950 kr

Halskedja, Pansar 54 cm 18K 8,2 g

Utrop: 1 100 kr

Armband, X-länk 18cm, 18K 30,3 g

Utrop: 3 900 kr

Armband, Bismarck 17 cm 18K 52,5 g

5 800 kr

Utrop: 6 700 kr

Armband, Bismarck med hängen 17 cm 18K 19,6 g

Utrop: 2 500 kr

2 Ringar, graverade 18K 9,9 g

Utrop: 1 100 kr

Armband, trögt lås 21K 51,4 g

Utrop: 6 300 kr

Sterling, vas sign. J. Gardenius från 1968 H:17,5 cm bruttovikt 399,9 g

3 000 kr

Utrop: 3 500 kr

Silver, 6 st snapsmuggar från 1968 H:4,0 g

600 kr

Utrop: 700 kr

Silver, 6 st punchkoppar med 2 kronorsmynt i botten, från 1965, 1 liten buckla

800 kr

Utrop: 900 kr

Silver, 1 Par ljusstakar från 1958 H:8,0cm F:10cm

550 kr

Utrop: 575 kr

Sterling, 12 vinglas sign. J. Gardenius, H.14cm, 11st från 1974, 1st från 1952, varav 2 buckliga

Utrop: 6 900 kr

Herrur, Certina New Art manuellt verk, plastglas, 18K i boett, med X-länk 18K bruttovikt 52,2 g

3 700 kr

Utrop: 4 100 kr

Rolex, Midzise Oyster date stål, safirglas, Oysterlänk, Extra länkbit, certnr: F593486, box

16 600 kr

Utrop: 13 800 kr

Herrur, Durar 18K i boett med diamantkrans, defekt i länk 18K, manuellt verk brv 57,4 g

4 200 kr

Utrop: 4 600 kr

Herrur, Omega Seamaster stål, repig länk, Extra länkbit, cert i box

4 300 kr

Utrop: 4 600 kr

Herrur, Omega De Ville stål, quartzverk, länk 14K

2 600 kr

Utrop: 2 900 kr

Damur, Cartier Tank quartzverk, double snr:366001 med läderband

2 800 kr

Utrop: 2 900 kr

Armband, 2-färgat 19 cm, 18K 29,6 g

3 300 kr

Utrop: 3 800 kr

Damur, Tissot manuellt verk, 18K i boett med läderband i box, graverad

650 kr

Utrop: 250 kr