201 - 220 av 796
1...101112...40 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 oktober 2006

Klubbad för

Parti guld, Halskedja 18K 1,8g 2 Hängen 2 Ringar med stenar 21K 11,2g

Utrop: 1 700 kr

Ring, 18K med diamanter 9x ca 0,005ct Ø17 5,1g

Utrop: 850 kr

Parti guld, 2 Halskedjor 3 Ringar 1 Par Örhängen 1 Hänge 18K 33,1g

Utrop: 4 800 kr

Ring, med röd sten Ø16 2 Hängen 18K 4,9g

Utrop: 750 kr

Klackring, graverad Ø20½ 18K 10,8

Utrop: 1 200 kr

Halskedja, 18K 51cm 8,9g

Utrop: 1 200 kr

Ringar, 2 släta Ringar 18K graverade Ø20½ 20¼ 9,8g

Utrop: 1 100 kr

Armband, 18K 19cm slitage på ena sidan, lås av, 59,1g

6 600 kr

Utrop: 7 500 kr

Parti guld, Armband Ø6cm Halssmycke 42cm Ring Ø18 i samma design 21K 80,0g

Utrop: 9 700 kr

Parti guld, Armband med stenar 21cm 21K Vristlänk 23cm 21K Ring med stenar 14K 2,5g 21K 16,1g

Utrop: 2 000 kr

Halskedja, Ankar 56,5cm med 1 Hänge 18K 167,1g

Utrop: 21 500 kr

Ring, Ingenjörsring skadad graverad 18K Ø18½ 5,8g

Utrop: 600 kr

Parti guld, 3 Armband 1 Vristlänk 1 Halskedja 5 Ringar 1 Par örhängen defekta 18K 25,4g

Utrop: 3 800 kr

Armringar, 6 st skador finns 18K 27,8g

2 500 kr

Utrop: 2 900 kr

Ring, Pansar Ø18¼ 18K defekt skena 5,6g

Utrop: 650 kr

Armringar, 6 st 18K 63,6g

Utrop: 8 100 kr

Parti guld, Halskedja ihålig med Hänge 2 Ringar 18K 68,1g

Utrop: 8 700 kr

Halssmycke, 18K 40,5cm 36,0g

Utrop: 4 500 kr

Halskedja, 41cm med tillhörande Örhängen 2 st ett låsstopp saknas 18K 83,2g

Utrop: 11 600 kr

Halskedja, Pansar 18K 45cm 21,5g

Utrop: 2 800 kr