281 - 300 av 443
1...141516...23 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 19 juli 1997

Klubbad för
Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 RING med äkta sten ca 0.25ct.

Utrop: 2 500 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

4 ARMBAND, 1 RING, 1 ÖRHÄNGE, 31.5g.

Utrop: 2 500 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 HALSKEDJA, 8.0g.

550 kr

Utrop: 650 kr

Bild saknas

1 TROMBON, Getzen 300, 1 VÄSKA.

Utrop: 2 200 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 RING med äkta sten ca 0.35ct, 5.5g.

Utrop: 3 200 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 MÄSSINGMORTEL med stöt, 1 PAR MÄSSINGLJUSSTAKAR, 1 MÄSSINGSPJÄS.

650 kr

Utrop: 500 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 RING, 6.3g.

Utrop: 500 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 ARMBAND, 24.0g.

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Bild saknas

Pantvaror Video

1 VIDEOKAMERA, Panasonic M 10.

1 500 kr

Utrop: 2 500 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 HÄNGE med äkta sten, 1 PAR ÖRKNAPPAR med äkta stenar ca 0.15 ct, 1 KEDJA, 5.0g.

Utrop: 1 500 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 ARMBAND, 16.7g.

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 RING med äkta sten ca 0.16ct.

Utrop: 1 500 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

3 RINGAR SK, 5.7g.

325 kr

Utrop: 400 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

1 RING med äkta stenar ca 0.30 ct, 3.5g.

1 600 kr

Utrop: 2 500 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

2 RINGAR, 17.4g.

Utrop: 1 400 kr

Bild saknas

Pantvaror Övrigt

2 RINGAR, 16.5g.

Utrop: 1 200 kr

1 TAVLA tillskriven, Justus Lundegård, akvarell.

1TAVLA, Kar de Mumma, d.

1 ETSNING, Carl Larsson.

Bild saknas

1 ARMBANDSUR, Certina DS.

Utrop: 500 kr