541 - 560 av 668
1...272829...34 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 28 september 2006

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 akvarell Arsenius hästmotiv ca 20X12cm

2 100 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

div guld def. 18k. Vikt 20,3g

Utrop: 2 900 kr

Pantvaror Övrigt

1 par örhängen med granater förgyllt silver

425 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tubkikare Yukon Scout 30x 50 med liltet stativ

375 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 kikare 10x50WA 109M/1000M, väska

550 kr

Utrop: 350 kr

Pantvaror Övrigt

1 glasskål Fuga Orrefors (h:8cm o:12cm), repig

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 glasskål Fuga Orrefors (h:10cm o:16cm), repig

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 glasskål Fuga Orrefors (h:11cm o:19cm), repig

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 glasskål Fuga Orrefors (h:12cm o:21cm), repig

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 par ljusstakar i glas Kosta Boda

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 presentkort på Albrekts guld 959kr (giltigt i tio år från utfärdat datum)

475 kr

Utrop: 550 kr

Pantvaror Övrigt

1 kaffekanna med lock roayl copenhagen musselmalet ca 26cm

1 300 kr

Utrop: 1 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 handväska LouisVuitton

2 300 kr

Utrop: 2 800 kr

Pantvaror Övrigt

2 DVD filmer, "Clear and present danger", "Conan The Destroyer"

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

3 DVD filmer, Gudfadern 1, 2 och 3

275 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Övrigt

1 DVD box 4 filmer, "The sum of all fears", "Patriot games", "Clear and present danger", "The hunt for red october"

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

5 DVD filmer, "Top Gun", Bowling for Colombine", m.m. (ej svensk text)

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 DVD box, The X-Files 3:dje säsongen (ej svensk text)

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 DVD box, Sagan om ringen Konungens återkomst, (ej svensk text)

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 DVD box 3 filmer, "The longest day", "Patton", "Tora! Tora! Tora!" (svensk text på minst en)

50 kr

Utrop: 50 kr