101 - 120 av 600
1...567...30 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 september 2006

Klubbad för

Pantvaror Elektronik

Minidisc, Sony modell MZ G755 med hörlurar, MP-3 spelare Euroline med hörlurar

475 kr

Utrop: 425 kr

Pantvaror Elektronik

Mobil, Telefon Sony Ericsson W810i laddare manual minneskort 512 MB usb-kabel skiva allt i kartong Teliaspärrad

2 300 kr

Utrop: 850 kr

Tavla, Oljemålning Gustaf Svensson 1945 motiv Marviken Grisslehamn 45 x 37 cm

375 kr

Utrop: 300 kr

Vas, Orrefors 22 cm

300 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Övrigt

Tavla, Litografi Lars Jonsson Morkulla 168/250 67 x 48 cm

3 600 kr

Utrop: 3 500 kr

Koppar, Kaffepetter, Kastrull med lock, Kaffekanna 1L Eskilstuna, 1 Bulkruka allt i koppar

550 kr

Utrop: 300 kr

Mässing, 3 Ljusstakar i Skultuna mässing

475 kr

Utrop: 150 kr

Armband, X-länk 18K 19 cm 67,9 g

Utrop: 7 800 kr

Halskedja, Venezia 50,5cm, 18K 6,3g

700 kr

Utrop: 700 kr

Klackring, Mönstrad, små repor, Ø 20 18K 2,4g

300 kr

Utrop: 350 kr

Klackring, med svart sten, skenan skev, Ø 20 18K 3,1g

Utrop: 325 kr

Berlocker, 4 berlocker, 1 graverad, 1 skadad ögla, 18K 3,0g

250 kr

Utrop: 300 kr

Armband, Bismarck 19,5cm 18K slitet, 9,7g

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Klackring, mönstrad Ø 20, graverad, 18K 33,3g

3 000 kr

Utrop: 3 500 kr

Ring, med färgad sten 23 & 18K, graverad, Ø 19 1/2, 9,8g

Utrop: 1 100 kr

Halskedja, 52,5cm. 1 Armband 18,5cm mönstrat, små skador, lägst 18K 66,6g

6 600 kr

Utrop: 7 600 kr

Set, Hänge, ring med ställbar skadad skena, 1 par örhängen, lägst 18K 12,6g

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Set, Hänge, 1 par örhängen (1 stoppers ej guld) lägst 18K 10,2g

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Set, Hänge, Ring med ställbar skena, 1 par örhängen, lägst 18K 15,4g

1 600 kr

Utrop: 1 900 kr

Ringar, 2 ringar en med stenar, stenar saknas, 1 Par örhängen (stenar saknas) 18K 10,9g

1 000 kr

Utrop: 1 100 kr