Avslutad | Klockor – Lördag 12 juli 1997
OMEGA, herrur, stål/guld, Constellation, Chronometer, automatisk, box
TISSOT, damur, stål pwd, förgylld, quartz, extra länker
Klockor Breguet
BREQUET, fickur, 18K guld med orientaliska pärlor, baksida målning(skadad) går ej
IWC, herrur, 18K guld med ödleband, ref 3204, nr 2225437, automatisk, värderingsintyg
LONGINES, Charles Lindberg, stål, läderband, automatisk, ask, certifikat
DAMUR, doublé, emalj ca. 1913, läderband, manuell
HAMDEN WATCH CO. fickur, 14K guld, 3303789, manuell
LONGINES, damur, 18K guld, datum, läderband, automatisk
TISSOT, herrur, stål, antimagnetique, 50-tal, läderband, manuell
TISSOT, herrur, guld på stål, visodate, läderband, manuell
CERTINA, herrur, guld på stål, blue ribbon, läderband, datum, automatisk
CERTINA, herrur, stål, blue ribbon, läderband, automatisk