401 - 420 av 495
1...202122...25 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 juli 2006

Klubbad för

Set, Örhängen, Hänge, Ring justerbar 21K 45,5 g

4 800 kr

Utrop: 5 600 kr

Set, Örhängen, Hänge, Ring justerbar 21K 31,1 g

Utrop: 3 800 kr

Halskedja, 60 cm 21K 30,2 g

3 200 kr

Utrop: 3 700 kr

Armband, 18 cm 18K 15,9 g

1 800 kr

Utrop: 2 100 kr

Olja på pannå, sign Kerstin Lundberg-Stenman, 1976. "Kvinnor i vinterlandskap". 41x33cm

600 kr

Utrop: 550 kr

Collier, i 4 rader 65 cm 21K 55,9 g

Utrop: 6 800 kr

Collier, 47 cm 21K 26,6 g

Utrop: 3 300 kr

4 Armringar, 22K 48,4 g

5 500 kr

Utrop: 5 900 kr

4 Halskedjor, 42,44,60cm, 5 Hängen 18K 17,0 g

Utrop: 2 500 kr

Örhängen, 4 Par 21K, 2 ploppar ej guld, 17,9 g

Utrop: 2 200 kr

Parti guld, vissa defekta 21K 69,9 g

Utrop: 8 500 kr

Halskedja, 2-färgad 46 cm 18K 3,1g

375 kr

Utrop: 400 kr

2 Hängen, med stenar 18K 3,5 g

375 kr

Utrop: 425 kr

Olja på duk, "Interiör med sjukbesök" 56x82cm, otydligt signerad

650 kr

Utrop: 1 500 kr

Hänge, med myntliknande föremål, defekt sten saknas 18K 18,1 g

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Armband, med 5 hängen 20 cm, 18K 3,9 g

Utrop: 500 kr

Ring, Ø 17 3/4 18K 2,9 g

Utrop: 450 kr

Färglitografi, sign Joan Miró, ca 35x25cm, XV/L.

Utrop: 13 800 kr

Armband, defekt 18K 8,1 g

Utrop: 850 kr

Parti guld, vissa defekta 21K 63,1g

Utrop: 7 700 kr