1 - 20 av 701
123...36 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 juli 2006

Klubbad för

Elbas, 4-strängad Handgjord Warwick-Bass styled by Nobby Meidel Nr 222

5 000 kr

Utrop: 2 300 kr

Elbas, 4-strängad Elbas Weststone Batterilucka saknas några lackskador i svart hårt fodral. läderrem

500 kr

Utrop: 600 kr

Elbas, 4-strängad Ibanez GSR 200 Made in Indonesia i svart fodral, Axelrem, gitarrkabel

Utrop: 1 800 kr

Förstärkare, Gitarrförstärkare Kustom KBA20 40 Watt

325 kr

Utrop: 50 kr

Kristall, Kristallskål Orrefors H.11cm B.18cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Durspel, Hagström Marita (spricka,plastbit borta nedre höger hörn), Väska

375 kr

Utrop: 50 kr

Dragspel, Knappdragspel Vescovi Castelfrdardo i Väska

1 300 kr

Utrop: 50 kr

Kristall, Kristallskål Orrefors H. 11cm B.17,5cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Tennskål, H.13cm B.21,5cm Stämplat Svenska Tenn

50 kr

Utrop: 50 kr

Tennmuggar, 6 Tennmuggar H.7cm stämplat Svenska Tenn

75 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstake, 2 Ljusstakar med glashållare H.9cm i metall

75 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja, Ankar 18K 44cm 22,6g

Utrop: 2 900 kr

Slipsnål, 18K 5g

450 kr

Utrop: 550 kr

Klackring, 18K Ø193/4 6,3g

Utrop: 700 kr

Halskedja, Pansar 18K 46cm 3,8g

Utrop: 500 kr

Parti Guld, 18K 11,6g

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Armband, Bismarck med 8 Berlocker 18K 18cm 15,6g

Utrop: 2 000 kr

Armband, X-länk 18K 19,5cm 21,1g

Utrop: 2 700 kr

Halskedja, Pansar med diamanthänge 1xca0,16ct 18K Vitguld 38cm 6g

1 600 kr

Utrop: 1 150 kr

Halskedja, X-länk 18K 43cm 15,8g

Utrop: 2 100 kr