161 - 180 av 497
1...8910...25 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 juni 2006

Klubbad för

Herrur, Breitling SuperOcean automat med professional länk längd 17cm i stål med certifikat (-01) extra länkar i box

9 500 kr

Utrop: 11 000 kr

Herrur, Camel Trophy i stål med läderarmband något repig bakboett

400 kr

Utrop: 500 kr

Herrur, Tissot Titanium med titanarmband längd 19cm

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Herrur, Tissot Chronograf PRS200 med stållänk (repig) något defekt länk

1 100 kr

Utrop: 700 kr

Ringar, 2st släta ringar med gravyr Ø19.5 Ø19.5 18K vikt 8,9gram

Utrop: 1 000 kr

Ring, Klackring med svart sten något naggad Ø15 3/4 18K vikt 2,7gram

Utrop: 425 kr

Herrur, Certina quartz med safirglas (graverad) 18K med länk 18K längd 17cm bruttovikt 73,8gram

4 900 kr

Utrop: 5 500 kr

Herrur, Certina quartz med safirglas (graverad) repig bakboett 14K med Doublé band

650 kr

Utrop: 475 kr

Elbas, Egmond snr:1714050 sliten med stötskador i hårt fodral

1 200 kr

Utrop: 600 kr

Elgitarr, Yamaha snr:OZ28117 små stötskador på kroppen saknar två strängar i mjukt fodralorginaldelar garanteras ej

750 kr

Utrop: 600 kr

Gitarr, Akustisk Takamine CP-132S srn 90070987 med mic små lackskador i Hårt fodral

2 600 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Kamera

Systemkamera, Nikon F-801 repig med Objektiv Nikon AF 28-80mm 1:3,5-4,5 i väska ej funktionsgaranti

425 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

Kamerahus, Nikon N90s snr 2272024 med lackskador med 1 Objektiv 28mm 1:2,8 D med batteripack MB-10

1 200 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Elektronik

Xbox, 360 med 1 Handkontroll,Headset 1 Play&Charge kit och diverse kablar i kartong med manual

2 000 kr

Utrop: 2 300 kr

Pantvaror Elektronik

Symaskin, Singer 9806 nr. 98060062 med pedal nätsladd och manual

1 500 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Elektronik

Freestyle, MP3 spelare Philips GoGear snr:SF030542227939 med manualer och USB kabel i kartong

425 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Elektronik

IPOD MINI, 4 GB med dockningsstation, reseladdare, USB-Kabel och hörlurar i kartong

1 300 kr

Utrop: 600 kr

Fruktfat, sea/Renate i glas Ø37cm

325 kr

Utrop: 300 kr

Fruktfat, MJ Sweden i glas Ø33cm

325 kr

Utrop: 300 kr

Skål, Kosta Boda höjd 17cm bredd 28x22cm

650 kr

Utrop: 75 kr