441 - 460 av 497
1...22232425 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 juni 2006

Klubbad för

Tavla, sign Alexander Fassianos, gouache och bladguld,H= 30,5x25cm. BUS

Utrop: 13 000 kr

Tavla, Olja på duk, sign André LANSKOY, "Kubisk stil, mamma med barn?" H=51x41cm. BUS

Utrop: 26 500 kr

Färglitografi, sign Charlot&Sture Johannesson, "David Bowie" 168/200, 99x69cm. BUS

750 kr

Utrop: 750 kr

Halskedja, 40 cm 21K 13,6 g

Utrop: 1 800 kr

4 Armringar, 21K 58,0 g

Utrop: 7 600 kr

2 Armringar, 1 defekt 21K 48,7 g

Utrop: 6 400 kr

4 Ringar, 3 defekta, 1 Par örhängen utan ploppar, 2 Bitar skrot 21K 21,4 g

Utrop: 2 800 kr

Set, Ring, Hänge, Örhängen med stenar 21K 21,8 g

Utrop: 2 600 kr

Halskedja, 56 cm 14K 15,8 g

Utrop: 1 400 kr

Ring, defekt 18K 5,9 g

Utrop: 550 kr

Ring, med sten Ø 16, 1 Par örhängen med sten, ej för hål, Ring Ø 18 1/2 18K 8,4 g

Utrop: 1 000 kr

Parti guld, graverat defekt 17,1 g

Utrop: 2 000 kr

Set, Ring justerbar, Örhängen 21K 10,8 g

Utrop: 1 500 kr

Set, Hänge, Örhängen 21K 35,3 g

Utrop: 4 600 kr

Set, Hänge, Örhängen 21K 25,1 g

Utrop: 3 300 kr

2 Armringar, 21K 49,7 g

Utrop: 6 500 kr

Örhängen, 1 par 21K 35,7 g

Utrop: 4 700 kr

Hänge, 21K 38,5 g

Utrop: 5 100 kr

Collier, 21K 17,0 g

Utrop: 2 300 kr

Halskedja, 3 Ringar defekta 21K 56,7 g

Utrop: 7 400 kr