441 - 460 av 465
1...222324 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 22 juni 2006

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 glasvas Kosta Boda "UHV" H:26cm

Pantvaror Övrigt

1 spionkamera minox EC, etui

Pantvaror Övrigt

1 Figurin "flicka med blomsterkrans" Bing & Gröndal Royal Copenhagen ca 12cm

Pantvaror Övrigt

6 tekoppar med fat Royal Copenhagen modell musselmalet

Pantvaror Övrigt

1 kakfat Royal Copenhagen modell musselmalet

Pantvaror Övrigt

1 sockerskål Royal Copenhagen modell musselmalet

Pantvaror Övrigt

1 mjölkkanna Royal Copenhagen modell musselmalet

Pantvaror Övrigt

6 djupa tallrikar Royal Copenhagen blå blomst

800 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

4 assietter Royal Copenhagen Musselmalet

600 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

1 gräddsnipa Royal Copenhagen musselmalet

400 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 figurin "liggande björn" Royal Copenhagen ca 5cm

200 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Figurin "fågel" Royal Copenhagen

175 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Övrigt

1 miniatyrskål Rörstrand "Stålhane"ca 3cm

275 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Övrigt

1 figurin "flicka med korg" Goebel ca 9cm

300 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 figurin "pojke med hatt" Goebel ca 12cm

425 kr

Utrop: 450 kr

Pantvaror Övrigt

1 handväska Gucci, brunt skin, bambuhandtag, överdragspåse

Utrop: 2 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Vas Gallè ca 10cm lila

Utrop: 2 200 kr

Pantvaror Övrigt

Vas Gallé röd ca 10cm (ngt naggad i foten)

1 800 kr

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 kristallskål Orrefors, sign. J 4217-131.

375 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 blå glasskulptur Bertil Vallien "Brains" i ask

850 kr

Utrop: 500 kr