101 - 120 av 241
1...567...13 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 17 juni 2006

Klubbad för

1 Porslinsfigur Lisa Larsson

200 kr

Utrop: 350 kr

1 Porslinsfigur Lisa Larsson

225 kr

Utrop: 350 kr

Pantvaror Video

1 Digitalkamera Minolta Dimage E500 # 76539850 m tillbehör

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Guld med äkta stenar

1 Ring 18k med dia 0,12 ct. enl gravyr 2,2g. Vikt 2,2g

Utrop: 800 kr

1 Ring 18k med dia c:a 0,25 ct. 16,5 mm 6,3g. Vikt 6,3g

1 350 kr

Utrop: 2 000 kr

1 Ring 18k med dia tot c:a 0,26 ct. 16 mm 2,9g. Vikt 2,9g

1 600 kr

Utrop: 2 400 kr

1 Färglitografi sign M Pyk 1/295

500 kr

Utrop: 700 kr

1 Färglitografi sign M Pyk 1 / 295

750 kr

Utrop: 700 kr

500 kr

Utrop: 700 kr

1 Färlitografi sign M Pyk 1 / 295

500 kr

Utrop: 700 kr

500 kr

Utrop: 700 kr

1 Färglitografi sign. M Pyk 1 / 295

500 kr

Utrop: 700 kr

750 kr

Utrop: 700 kr

550 kr

Utrop: 700 kr

4 Färglitografier sign Nessim 1 / 295

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

1 Armband 4 Örhängen 2 Berlocker 6 delar skrotguld ( 38 gr.) 38,0g. Vikt 38g

4 Knivar 6 Skedar 2 Gafflar , silver

Utrop: 1 200 kr

1 Ring 18k med dia tot c:a 0,30 ct. + färgsten 19,5 mm 3,5g. Vikt 3,5g

Utrop: 2 400 kr

1 Färglitografi (oramad) 24 x 15 sign M Pyk

550 kr

Utrop: 500 kr