421 - 440 av 442
1...212223 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 maj 2006

Klubbad för

Pantvaror Elektronik

Mixer, Behringer Eurorack UB1832FX, bok och nätsladd i originalkartong

1 200 kr

Utrop: 1 600 kr

Pantvaror Elektronik

Musikeffekt, Sampler EMU Esi-2000 med UltraPlex scsi brännare

425 kr

Utrop: 3 000 kr

Pantvaror Elektronik

Bandspelare, flerkanals Fostex 280 portastudio, bruksanvisnig

375 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Elektronik

Musikeffekt, Zoom 9010 processor DSP, bruksanvisning

400 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Elektronik

X-box, 2 Handkontroller, 4 Spel, 1 DVD-fjärr med kontakt, kablar, låda.

500 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Elektronik

DVD/Video, LG V8706 Video och Dvd med fjärrkontroll

700 kr

Utrop: 400 kr

Herrur, Omega De Ville 18K, manuellt verk med läderband

2 600 kr

Utrop: 1 600 kr

Herrur, Casio, quartzverk stål med länk, batteribyte

225 kr

Utrop: 300 kr

2 Fickur, i silver, Knut Bergqvist, Olof Olsson

450 kr

Utrop: 50 kr

Figuriner, Kunglig Dansk, "Räv", H ca28cm. 1 Figurin Nao "Herde"

1 600 kr

Utrop: 800 kr

Herrur, Seiko, quartzverk, stål med länk, repigt glas och bakboett

75 kr

Utrop: 350 kr

Figurin, Hund Kunglig Dansk signerad, tilllverkningsspricka

1 000 kr

Utrop: 300 kr

Symaskin, EVA 2510 med bruksanvisning och tillbehör snr:SZ95035028

650 kr

Utrop: 500 kr

Figurin, Häst S:t Erik Uppsala L=28cm H=22cm

4 700 kr

Utrop: 300 kr

Halskedja, Pansar 40 cm, Hänge 18K 3,5 g

375 kr

Utrop: 425 kr

Skrot, 14K 11,1 g

800 kr

Utrop: 900 kr

Olja på duk, sign Bert-Johnny Nilsson 1966 (1934-2004), "surrealistiskt motiv". 69x150cm

Utrop: 11 600 kr

Tavlor,Olja på pannå o duk, signTVH (Tora Vega Holmström, 1880-1967), "Flicka" 35x32cm samt "Man" 41x36,5cm

2 700 kr

Utrop: 1 500 kr

Olja på duk, sign Olof Krumlinde, Kustmotiv Italien, liten dukskada framsidan. 46x36cm

Utrop: 17 400 kr

Olja på duk, sign F.C 1922 (Fernand Cormon 1845-1924) 22,5x31,5cm

Utrop: 14 400 kr