601 - 620 av 656
1...30313233 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 maj 2006

Klubbad för

Hängen, 2st 18K 1,2g

Utrop: 175 kr

Vristlänk, Venezia 18K 23cm 2,2g

225 kr

Utrop: 250 kr

Halskedja, Pansar 18K 50cm 5,7g

550 kr

Utrop: 650 kr

Halskedja, Pansar 18K 37cm 2,1g

200 kr

Utrop: 250 kr

Sup koppar, 12st, förgylld insida och kanter, en bucklig, 1948, i silver, höjd 4,5cm

475 kr

Utrop: 350 kr

Skedar, Kaffeskedar 6st, graverade i Silver

200 kr

Utrop: 50 kr

Skedar, Sockerskedar 2st i Silver 110mm

400 kr

Utrop: 50 kr

Ströare, Sockerströare, 1902, i Silver 216mm

250 kr

Utrop: 75 kr

Cigarretui, Bucklor på locket, trä invändigt, i silver 23,5 x 14,5cm

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Ljusstake, Trearmad ljusstake i silver, höjd 18cm, bredd 31,5cm

1 500 kr

Utrop: 950 kr

Ljusstake, Trearmad ljusstake, i Silver, höjd 18cm, bredd 31,5cm

1 500 kr

Utrop: 950 kr

Spegel, 1926, i Silver 28 x 13,5cm

Utrop: 600 kr

Ljusstakar, ett par, signerade, i Silver, höjd 17,8cm

950 kr

Utrop: 850 kr

Klackring, med sten, skev 18K Ø17 2,3g

225 kr

Utrop: 250 kr

Herrur, Tissot seastar, graverad 18K, armband stål/doublé 18,5cm, quartz, går ej, repigt plastglas

800 kr

Utrop: 600 kr

Damur, Longines Les Grandes Classiques, stål/doublé, armband doublé, 18cm, quartz, går ej, i box

Utrop: 1 800 kr

Fickur, Omega, graverat, i silver, en boett, lös, med klockkedja doublé

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Herrur, Tissot, graverat, 18K med flexarmband doublé, quartz, går ej

850 kr

Utrop: 600 kr

Herrur, Casio Edifice, stål, armband stål, quartz, vattentät, datum

375 kr

Utrop: 350 kr

Damur, Rutina 18K, med läderarmband, quartz, går ej

Utrop: 850 kr