461 - 480 av 845
1...232425...43 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 april 2006

Klubbad för

2 Ringar, med stenar Ø16 3/4, 17 3/4, 18K 4,8g.

650 kr

Utrop: 750 kr

Örhängen, ett par med stenar, 18K 1,4 g.

275 kr

Utrop: 225 kr

Collier, med med små diamanter med namn, 18K 41cm 12,0 g.

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Collier, defekt med små diamanter med namn "Jilla", 18K 30cm 8,0 g.

Utrop: 900 kr

3 Ringar, med färgade stenar (några stenar saknas), 18K Ø 17, 5,2 g.

800 kr

Utrop: 850 kr

Ring, med pärla och diamanter 4 x ca 0,02ct, 18K Ø 17 1/4, 4,1 g.

900 kr

Utrop: 850 kr

Ring, med grön sten och diamanter 4 x ca 0,03 ct, 18K Ø 17 1/2, 5,6 g.

1 700 kr

Utrop: 950 kr

Ring, med blå stenar och diamanter 2 x ca 0,10 ct med många innuslutningar och skador, 18K Ø 18 1/2, 5,7 g.

900 kr

Utrop: 900 kr

Halskedja, 18K 61cm 27,5 g.

2 600 kr

Utrop: 3 000 kr

Klackring, skev skena, 14K Ø 21, 14,0 g.

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Parti guld, defekt 18K 75,1 g.

7 700 kr

Utrop: 7 800 kr

Halskedja, Venezia 45cm, Hänge, 18K 2,4 g.

225 kr

Utrop: 275 kr

Klackring, defekt 18K 2,7 g.

225 kr

Utrop: 275 kr

Armband, Ärtlänk 18K 20cm, 9,2g.

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Armband, med pärlor 18K 21cm, 7,7 g.

750 kr

Utrop: 850 kr

Ring, med sten några bucklor, 18K Ø 16 1/2, 2,7 g.

275 kr

Utrop: 325 kr

Halskedja, 18K 50cm 9,1 g.

Utrop: 1 100 kr

Halskedja, Pansar 18K 45cm 3,2 g.

Utrop: 350 kr

Örhängen, ett par X-länk med stav, 18K 3,7g.

Utrop: 600 kr

Örhängen, ett par med stenar, 18K 2,5 g.

350 kr

Utrop: 375 kr